Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna II - Głosna i hałasliwa turbina. zepsuta? czy cos innego?

02 Sie 2012 18:18 4267 5
  • Poziom 2  
    Witam. Problem taki: W aucie zaczela halasowac chyba turbina.
    Swist delikatny byl zawsze(podobno tak jest w reno) ale teraz slychac halas jakby wlasnie wyrobily sie tam jakies lozyska czy wirniki jakby ocieranie metelu o metal.jak ktos wie co konkretnie jest przyczyna to by mi pomogl bo nigdy diesla nie mialem i nie chce wymienic czegos co okaze sie nie zapsute. Pozdrawiam
  • Poziom 35  
    Jeśli świst dochodzi od turbiny to należy ją wymontować i oddać fachowcowi, bo skutki awarii mogą być bolesne finansowo. Najlepiej by ktoś kompetentny przejechał sie , posłuchał i podjął decyzje co do usterki, bo równie może być to dziura w przewodzie i sama turbina
  • Poziom 2  
    Halas jest dosc powazny wiec mysle ze torbo sie nadaje do wymieny tylko teraz drugie pytanie czy oddac komus to moje niech wymieni srodek czy lepiej kupic zregenerowana jest tak to gdzie bo slyszalem rozne akcje...
  • Poziom 30  
    Albo nowa co jest kosztowne, albo regeneracja- co jest bardziej opłacalne.
    Nie baw się w jakieś wymiany środka z al..... bo cię to drożnej wyjdzie jeśli się turbo rozleci.
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    He he, na moje taniej to będzie dać komuś do sprawdzenia to auto, bo póki co to wróżenie z fusów tu uprawiacie.
  • Poziom 2  
    Taki świst jest charakterystyczny dla uszkodzonego wirnika.
    Jak oderwie się kawałek łopatki to potrafi nieźle gwizdać.
    Pomysł ze sprawdzeniem turbiny jest trafny, ale u dobrego i UCZCIWEGO mechanika.
    Jak gdzieś pojedziesz i powiesz , że coś ci świszczy to większość powie turbo do regeneracji albo wymiany.