Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AsRock M3a770de - Mikrofon nie działa tylko wydaje dziwny dźwięk.

03 Sie 2012 14:32 1232 4
  • Poziom 17  
    Witam
    Od niedawna nie działa mi zielony jack, różowy oraz niebieski - w jednym słupku na płycie. Dokupiłem karte dźwiękową PCI jakaś no name, najtańsza w sklepie na procesorze CMI8738. Po włączeniu Rejestrator dźwięku, mikrofon nie reaguje a nagrywa się "buczenie" - dźwięk w załączniku. Wszystkie inne wyjścia w karcie pci działają, więc obawiam się że powodem nie sprawności jest płyta główna.
    Co o tym myślicie ?
  • Poziom 38  
    Myślimy, że wypróbujesz na innym PC ten mikrofon.
  • Poziom 16  
    Przede wszystkim sprawdź mikrofon na innym komputerze, takim na którym będziesz przekonany że powinien działać.

Wszystkie sterowniki zainstalowane?
  • Poziom 17  
    Mam dwa mikrofony. Jeden mi kumpel pożyczył żeby sprawdzić kartę dźwiękową zintegrowaną i on jest na 100% sprawny i na nim jest to samo, a ten co jest w tej chwili podłączony został przezemnie zakupiony około 45 minut temu.
    Tylne wyjście na mikrofon z zintegrowanej nawet nie buczy.

Edit:
    Tak wszystkie sterowniki zainstalowane z dołączonej płyty. Instalacja przebiegła bez problemu.
    Edit2:
    ( karta pci )
    Jak mówię do mikrofonu to słyszę siebie w głośnikach.
    A przy nagrywaniu jak głośniej coś powiem to, to słychać ale w tle ciągle "buczy"
    Edit3:
    Na laptopie mikro działa ;)
  • Poziom 17  
    pomoże ktoś ?

Edit:
    Na mikrofonie mam przełącznik do wyciszenia mikrofon i po jego przełączeniu nadal "buczy".
    Uszkodzona płyta główna ? Zasilacz ? czy może problem z uziemieniem ?