Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

MPLAB, 18f26J50 i MAL USB

bolek 03 Aug 2012 17:59 1385 7
    bolek
    Level 35  
    W ramach sportu zabrałem sie za CDC znajdującego się w MAL
    Próbowałem to odcedzić i przerobić pod procka który mam- 26J50, który wedle mego mniemania nie różni się od 26J50 (on był do wyboru w projekcie) niczym prócz portów. Nie mniej jednak doszedłem i długo stoje na takim błędzie:

Quote:
    Copyright (c) 1998-2011 Microchip Technology Inc.
    Error - section 'USB_BDT' type is non-overlay and absolute but occurs in more than one input file.
    Errors : 1

O co tu chodzi, nie mogę tego w żaden sposób namierzyć.

w załączniku projekt.
    User removed account
    User removed account  
    User removed account
    User removed account  
    bolek
    Level 35  
    Dzięki Albert za świeże oko :) No ja myślę że coś skopałem
    Poprawiłem, a w zasadzie zrobiłem to od początku. Zobaczymy co dalej, bo PK3 tu nie mam,

Faktycznie chodziło o różnice pomiędzy 26 a 46.
    User removed account
    User removed account  
    bolek
    Level 35  
    OK, opaliłem HIDa kompletując to w osobnym folderze (tak że jestem pełen zachwytu dla siebie :) ) i mam kolejne pytanie. Transmisje można podtrzymywać na dwa sposoby- polling lub interrupt, czyli albo wywołuje w pętli głównej obsługę co przynajmniej 10ms albo zostawiam to przerwaniom. No i właśnie, o jakie przerwania chodzi?. Nie widziałem żeby tam był konfigurowany jakiś timer...
    Ponadto, w "bardziej rozbudowanych" programach, gdzie istnieje ryzyko przekroczenia tego czasu lepiej ustawić interrupt?, tudzież robić polling ale z timera?
    User removed account
    User removed account  
    figa_miga
    Level 19  
    Pytanie, idzie ten sprzęt rozpędzić na 3Mb? (z PC w stronę procka?). Bo na HIDzie raczej się to nie uda(?)