Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE Xperia Neo V :pytanie:

kaczorvip 03 Sie 2012 18:03 1297 2
  • #1 03 Sie 2012 18:03
    kaczorvip
    Poziom 1  

Witam,
    Mam problem, chcialbym za pomoca podwojnego kabla mini jack 3,5 podlaczyc telefon do radia samochodowego pod wejscie AUX.
    Z tego co wiem to aby to dzialalo, nalezy w telefonie zmienic ustawienia z sluchawki z mikrofonem na same sluchawki (czy cos takiego)
    Nie wiem w jaki sposob to zrobic
    Bardzo prosze o pomoc ;)
    Proszę zmienić temat na zgodny z regulaminem. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki. jever 23

• #2 03 Sie 2012 20:30
    OlekMTG
    Poziom 34  

Zależy od modelu telefonu. Niektóre firmy stosują w telefonach 'zwykły' jack na trzech pinach. W takim wypadku wystarczy najzwyklejszy kabelek i działa (wiem bo to testowałem). Problem pojawia się gdy w telefonie jest jack na 4 piny. Wydaje mi się że wtedy w standardowym kabelku trzeba wymienić jedną końcówkę na 4-pinową (np z oryginalnych słuchawek) bez podpinania mikrofonu. Powinno zadziałać.

• #3 20 Lut 2013 10:20
    sarniukk
    Poziom 1  

Witam,
    Jestem żółtodziobem jeżeli chodzi o sprawy telefonów i mam pewien problem jeżeli chodzi o ten telefon, który zresztą nie jest mój, a zostałem poproszony o pomoc. Po formacie komputera jak podłączę go na USB i zechcę coś zgrać to nie mogę... Widoczne są jedynie foldery, ale bez ich nazw i nie widać żadnych plików w środku. Na komputerze są wszystkie sterowniki i nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Na innych komputerach jest dobrze, ale na tym nie. Dodam jeszcze, że przed formatem było w porządku... Jeżeli ktoś coś wie to byłbym wdzięczny za pomoc :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME