Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Satellite a30-404 - Nie działa mikrofon

rico27 04 Aug 2012 15:45 1520 11
    rico27
    Level 9  
    Witajcie. Mam problem z laptopem a mianowicie z mikrofonem. Mam toshiba satellite a30-404 zakupionego w holandi. Problem polega na tym ze zainstalowałem polakiego XP-ka i nie działa mi mikrofon ani wewnetrzny ( nawet nie wiem czy takowy jest ) ani zewnetrzny po podłączeniu do gniazda, co jest najlepsze jak sprawdzam działanie w skype to nie wykrywa dźwięku a jak włącze muzyke w lapku to wykrywa. Bardzo prosze o pomoc. Pozdrawiam serdecznie. Bartek.
    rico27
    Level 9  
    Odświeżam temat. Bardzo prosze o pomoc
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Czy zainstalowałeś sterowniki dla Twojego laptopa i systemu Windows XP?
    rico27
    Level 9  
    Sterowniki ściągnąłem programem driver genius czy jakoś tak. Jednak nie mogę znaleźć normalnie sterów. Byłbym wdzięczny za pomoc. Laptop to :

Toshiba Satellite SA30-404
    PSA30E-1KVSE-6K
    rico27
    Level 9  
    to ja sam znalazłem i nie działa mi nadal :(
    jankolo
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Jaki to jest Windows XP? Taki, jak go Bill Gates stworzył czy jakaś modyfikacja?
    misiupan
    Level 35  
    Witaj, naprawiałem 2 dni temu toshibę gdzie byla taka sama sytuacja. Uszkodzony był codek na płycie głównej, po jego wymianie zewnętrzny mikrofon zaczął działać. Wewnętrzny mikrofon dodatkowo miał uszkodzony przewód na przejściu z klapy przez zawias. Jeżeli żadne sterowniki nie zadziałają to obstawiam jak wyżej.
    rico27
    Level 9  
    jak i co zrobiles to moze sobie poradze :)
    rico27
    Level 9  
    uuu czyli mam lipe bo za granica nie mam takiego sprzetu :D ale dziekuje wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich serdecznie