Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG 42LG3000 LCD - USB KONWETER

rafciol11 04 Sie 2012 19:46 1779 7
  • #1 04 Sie 2012 19:46
    rafciol11
    Poziom 12  

Witam mam takie pytanie. Dowiedziałem się, że na moim
    LG 42LG3000 LCD USB jest tylko portem serwisowym i nie można np podpiąć do tego USB pendrive i oglądać zdj filmów itd. No ale moje pytanie brzmi, czy jeżeli bym zainwestował w coś takiego LG 42LG3000 LCD - USB KONWETER lub coś w tym stylu. Po prostu czy jeżeli bym zainwestował w jakiś konwerter USB to czy by to działało? Jeżeli coś innego to słucham. interesuje mnie tak cena do 20zł bo nie mam zamiaru inwestować bo jest mi to średnio potrzebne. Z góry dziękuje za pomoc

0 7
  • #2 04 Sie 2012 20:43
    Usługodawca
    Poziom 8  

rafciol11 napisał:
    Po prostu czy jeżeli bym zainwestował w jakiś konwektor USB to czy by to działało?

Jakiej mocy ten konwektor planujesz?

0
  • #3 04 Sie 2012 20:46
    rafciol11
    Poziom 12  

Zielony w tym temacie jestem. Moze cos doradzcie? Jakiej by był odpowiedni ?

0
  • #5 04 Sie 2012 21:04
    rafciol11
    Poziom 12  

A jeszcze lepszym by było gdyby była jakas przejsciówka z usb na eurozłacze lub usb na zwykłe gniazdo antenowe. Istnieja takie? jeżeli tak to porszę o link :D a jeżeli nie to doradźcie cos z konwerterem USB- komp ;p

0
  • #7 08 Sie 2012 00:58
    matis057
    Poziom 33  

Cytat:
    A jeszcze lepszym by było gdyby była jakas przejsciówka z usb na eurozłacze lub usb na zwykłe gniazdo antenowe. Istnieja takie? jeżeli tak to porszę o link Very Happy a jeżeli nie to doradźcie cos z konwerterem USB- komp ;p

Ale sobie wymyślasz teraz kosmiczne technologie...
    Wszystko co tutaj piszesz to kompletne bzdury.
    Jest napisane SERVICE ONLY to znaczy, że tylko do serwisu. Ten telewizor nie ma odtwarzacza plików multimedialnych więc żadne magiczne kabelki i konwerterki nie pomogą.
    Najlepsza opcja to zewnętrzny odtwarzacz DVD z wejściem USB.

0
  • #8 08 Sie 2012 10:05
    rafciol11
    Poziom 12  

eh...proponuję na przyszłość czytać temat od początku !
    po 1: mówiłem, że nie mam o tym zielonego pojęcia więc stąd te "bzdury". nie bez powodu szukam porady na forum.
    po 2: nie ja umieściłem temat w tym dziale, tylko moderator go tutaj przeniósł !

Odpowiedź uzyskałem! Zamykam

0