Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Youtube - Zacina się na google chrome.

wojtus121 05 Aug 2012 10:47 22847 10
 • #1
  wojtus121
  Level 9  
  Witam. Sprawa wygląda następująco gdy włączam jakiś filmik na youtube to nie mam dźwięku i zacina się po ok. 10 sek jeżeli na pasku czasu kliknę jakiś moment to film znowu 10 sek i zacina. Problem występuje tylko na google chrome na pozostałych przeglądarkach działa bez zarzutu.
 • #2
  rnd0mb
  Level 26  
  Myślę, że problem leży bardziej w samym oprogramowaniu, niż problemach z siecią. Spróbuj usunąć ciasteczka i pamięć podręczną.
 • #3
  piotr-87
  Level 14  
  A masz zainstalowany Download Accelerator Plus (DAP)? Ja miałem taką sytuację na 2 komputerach w Mozilla Firefox. Na jednym komputerze pomogło czyszczenie komputera programem odkurzacz i CCleanerem. Na drugim komputerze pomogło odinstalowanie Download Accelerator Plus (DAP) bo on blokował buforowanie filmów (a powinien pomagać). Lub masz jakiś inny dodatek zainstalowany w google chrome który blokuje buforowanie. Mi jak film nie chciał sie buforować to nieraz jak odświeżyłem inną karte w przeglądarce to film dalej sie buforował kilka sekund. Nieraz musiałem odświeżać ze 20 razy jakąś kartę żeby film się zbuforował cały.
 • #4
  wojtus121
  Level 9  
  więc tak wyczyściłem pamięć i ciasteczka nie pomogło więc wyczyściłem wszystkie dane także nic. A dodatków żadnych zainstalowanych nie mam.
 • #5
  FAZEREREK
  Level 15  
  Witam podepnę się pod temat bo mam identyczny problem co kolega i jeśli jest ktoś kto wie co z tym zrobić niech pomoże pozdrawiam .
 • #6
  activ85
  Level 10  
  mi pomogo update systemu, mam windowsa 7, pobralem aktualizacje i dziala, a mialem identyczny problem
 • #7
  FAZEREREK
  Level 15  
  Możliwe ale ja mam win Xp service pack 3 i aktualizacje są robione na okrągło dodam jeszcze że na innym komputerze mam ten sam problem a tam jest system vista ja już nie mam pomysłu... Format pomaga ale jakiś czas po formacie dzieje się dokładnie to samo ...
 • #8
  marti_ns
  Level 16  
  miałem podobny problem. poczytałem forum, i wyłączyłem wbudowany shockwave plugin, restart chrome, następnie otworzyłem youtube, wyświetlił się komunikat o konieczności zainstalowania flash player'a, pobrałem z adobe, zainstalowałem, i działa bez zacinania

  wbudowany plugin był 11.5.31.5
  teraz mam 11.5.502.135

  już nie zacina i chodzi pięknie
 • #9
  mafeus
  Level 12  
  Google chrome to trochę chyba niedopracowana przeglądarka. Wszędzie słyszę że same z nią problemy. Najlepszym rozwiązaniem to chyba przesiadka na Opere albo Mozille ewentualnie inne