Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Sony DCR-406 - Problem z p造tami (nagrywanie, odtwarzanie)

05 Sie 2012 18:02 1170 3
  • Poziom 2  
    Witam,
    mam problem z nagrywaniem oraz odtwarzaniem p造t w kamerze oraz na komputerze..
    Zakupi貫m w Media Markt p造ty (dziesi璚iopak) TDK DVD -R 1,4GB (to s malutkie p造tki wprost do kamery)
    Aktualnie jestem na wakacjach nad morzem moj podr騜 zacz掖em w Poznaniu nagralem tam 5p造t nie Finalizowa貫m ich.. dzi chcia貫m odtworzy je na kamerze bez finalizowania nie da這 si przez 5minut mo積a by這 ogl康a natomiast przez reszte filmu wyswietla sie niebieski ekran kamera dlugopracuje nic sie nie robi.
    Pr鏏owa貫m Finalizowa p造t wyswietli這 瞠 potrwa to 4 minuty a zrobilo si w 1,5 minuty c騜 wyci庵貫m p造t kamera wydala dzwiek oraz b陰d i p造ta mo瞠 nie odtwarza no i nie odtwarza nic na komputerze nie ma.. Podobnie si dzieje z reszt p造t
    P造ta nie jest namagnesowana, i jest nagrana..

Jak mog odzyska p造t, nagranie..

Z g鏎y dzi瘯uj.
  • Poziom 16  
    Pewno kupi貫 uszkodzone p造ty z promocji. Spr鏏uj zadzia豉 na lepszych jako軼iowo p造tach. Ja kiedy kupi貫m 100 szt. bo by造 niby odrzuty i w super cenie. Wszystkie co do jednego okaza造 si bublem!

Spr鏏uj odtworzy p造t bez finalizacji p造ty w kamerze - je郵i si nie uda. Nagraj inna p造t, wtedy spr鏏uj je郵i si nie uda to wina nagrywarki. Ewentualnie spr鏏uj nagra t TDK na komputerze i zobaczy czy odtwarza, je郵i nie to wina p造t.
  • Poziom 2  
    hmm TDK dobra firma tzn znana, nagrywarka jest git bo nagrywalem przedchwila na plycie sony co prawda jedna plyta 20 minutowa kosztuje 24 z niestety..
    Lecz jak nagrywam na kompie to sie komp zacina po czym wyskakuja bledy ale jest nagrane i dziala
    wiem ze moja kamera odtwarza plyty -R wi璚 ju sam nie wiem co jest przyczyn
    A jak mog odzyska nakr璚ony film? (bo p造ta jest pe軟a ale nie odtwarza i nie da si jej finalizowa w kamerze) ;/ szkoda straci 5 p造t ;c
  • Poziom 16  
    No skoro nagrywarka w kamerze jest OK. A p造ty nagrywane na komputerze maj jakie b喚dy - to raczej podejrzewa bym p造ty. Nie wa積e jest to, 瞠 to firma TDK. R闚nie dobrze mo瞠 pochodzi z wadliwej serii lub by podrobiona gdziekolwiek w chinach. Teraz podrabia si wszystko. Ostatnio spotka貫m si z podrabianymi telewizorami, a wysz這 szyd這 z worka po oddaniu TV do autoryzowanego serwisu.

Je郵i nie widzi p造ty w komputerze w og鏊e to zobacz na kamerze, spr鏏uj odtworzy pliki i zgrywa sygna z kamery na jaki magnetowid/kart TV.