Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Nokia Lumia 800 - Jak usun望 kontakty z pami璚i telefonu ?

06 Sie 2012 16:11 36336 5
  • Poziom 9  
    Witam serdecznie !

Problem jak w temacie...Skopiowa貫m kontakty z karty sim na telefon, ale nie wiem jak teraz takie kontakty usun望 z pami璚i aparatu, potrafie tylko pojedynczo ale trudno aby 240 kontakt闚 kasowa pojedynczo ! Prosze o pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemy郵e dzi i jutro. Zarejestruj siza darmo.
  • Poziom 31  
    Powinna by opcja zaznacz wszystko i wtedy usu.
  • Poziom 25  
    Kontakty s na koncie Live. Wejd przez komputer, zaloguj si , zaznacz wszystkie i usu. Po synchronizacji znikn z telefonu
  • Poziom 9  
    Dzi瘯uje djtonka !

Faktycznie, kontakty s na koncie Live, ju je wywali貫m...naprawde bardzo mi pomog貫 djtonka, ale zarazem zasmuci貫...Je郵i dobrze rozumie ca陰 sprawe WSZYSTKIE MOJE OSOBISTE KONTAKTY wyl康owa造 na serwerach Microsoftu ? Kontynu逝j帷 temat jak teraz skopiowa wszystkie kontakty z mojego wcze郾iejszego telefonu Nokia E52 na kt鏎ym pod jednym nazwiskiem kry造 sie 2-3 nr.telefonu+E-mail ? W momencie kiedy zrobi貫m kopie kontakt闚 z karty SIM na Lumie 800 nagle okaza這 sie 瞠 "Pan闚 Kowalskich" mam kilku i z 240 kontakt闚 zrobi這 mi sie 680 :-( Prosze o porade !
  • Poziom 25  
    Na stronie Live jest mo磧iwo嗆 importu kontakt闚 z pliku csv, wi璚 pozostaje tylko opcja eksportu kontakt闚 z e52. Nie ma mas闚ki, wi璚 b璠zie to ci篹kie zadanie ale najpierw spr鏏uj z jednym i sprawd czy zapisze wszystkie 3 numery i emial czy tylko wybierze sobie jeden. Jeszcze inna opcja to u篡cie BT i import kontakt闚 z symbiana , w tedy wszystkie lec na raz. Sam tak robi貫m i by這 ok z 120 kontaktami. Kilka tylko poprawia貫m, Tylko teraz nie pami皻am czy e52 obs逝guje protok馧 Phone Book Access Profile (PBAP 1.1) .Aha najpierw na Lumi pobierz aplikacj z kolekcji Nokia o nazwie Transfer kontakt闚
  • Poziom 10  
    Istnieje te taka opcja w menu Lumii jak transfer kontakt闚. Przez bluetooch jest bodaj瞠 mo磧iwo嗆.
    Pozdrawiam