Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sandisk M2 2gb - Karta pamięci Sandisk 2gb w Se w995

07 Sie 2012 12:40 2438 7
  • Poziom 1  
    Nie mogę znaleźć takiego tematu więc zakładam nowy wątek. Mam SE w995 a w nim kartę Sandisk M2 2gb. Używam jej już trzy lata i byłam w miarę zadowolona. Czasem pojawiał się problem z odczytywaniem karty przez telefon ale restart telefonu wszystko naprawiał. Wczoraj - z pozoru - pojawił się znów taki problem. Jednak restart niczego nie załatwił. Po uruchomieniu pojawiło się okno, że przez formatowanie pliki zostaną usunięte i zapytanie czy sformatować mimo to. Nacisnęłam "nie", ale telefon dalej nie czytał karty. Po podłączeniu telefonu do komputera najpierw wcale nie czytało karty a potem wyświetlił się dysk ale gdy chciałam go otworzyć wyświetlił się komunikat "proszę włożyć dysk" !! Próbowałam przełożyć kartę do innego SE, ale znowu pojawiało się okno dot. sformatowania, a przy podłączeniu do komputera wogole nie widziało karty. Co robić ?? Mam na karcie ważne pliki!
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 22  
    Tylko format karty pamięci.
  • Poziom 34  
    Raczej karta już przeszła do krainy wiecznych łowów... Ważne pliki? No cóż, jak to ktoś kiedyś powiedział, ludzie dzielą się na tych co robią backupy i na tych, co będą je robić...
  • Poziom 2  
    Pozwolicie, że podłącze się do tematu z inną sprawą.

Mam karte SanDisc M2 i adapter do niej jednak nie pasuje mi ona do Nawigacji. Idealnie podchodzą do niej katy Micro SD z adapterem. Da się jakoś zrobić, żeby nie kupować nowej karty Micro SD?
    Chodzi o to czy są jakieś adaptery żeby karte SanDisc M2 podłączyć do adaptera wielkości Micro Sd ?
  • Poziom 34  
    Przecież M2 jest większa niż microSD, jak sobie wyobrażasz taki adapter???
  • Poziom 2  
    Może zapytam jeszcze inaczej, czy są do kary SanDisc M2 adaptery innej wielkości (szerokości) niż 1,9 cm? (Adapter microSd ma 2,4 cm)
  • Poziom 27  
    Karta M2 jest zasilana innym napięciem wiec zapomnij o adapterze. Karta micro SD kosztuje grosze, nie wiem jaka pojemność potrzebujesz, ale nawet jak by istniał taki adapter to by kosztował sporo. Micro SD 8GB ~20zł