Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dekoder livebox+ tv - Podłączenie dwóch tv pod jeden dekoder

in2dex 07 Sie 2012 19:22 1972 4
  • #1 07 Sie 2012 19:22
    in2dex
    Poziom 10  

Jak w temacie chce połączyć dwa tv pod jeden dekoder. Pierwszy tv jest podłączony kablem euro, a ja chciałbym podłączyć małym kosztem drugi tv oddalony od tego dekodera o ok 15m kablem. Liczę się z tym, że będzie ten sam kanał na jednym i drugim tv. Dekoder ma audio + żółty s-wideo i tv również. W tv wiem, ze jest to wejście, ale w dekoderze?
    Jak to zrobić żeby było dobrze???

0 4
  • Pomocny post
    #2 07 Sie 2012 19:35
    mscgs24
    Poziom 21  

...a w dekoderze masz wyjście.
    Długie kable chinch i jedziesz.
    Są też euro (S-Cart) rozgałęziona na 2 TV.
    Zastanawia mnie co chcesz tym osiągnąć, bo sterowanie pilotem bez przedłużacza, będziesz miał w pokoju (1) a w pokoju (2) Ty będziesz narzucał oglądającym kanał z dekodera - tak jak o tym wspomniałeś.

0
  • #3 07 Sie 2012 19:54
    in2dex
    Poziom 10  

Tak, ale ja mam dyktaturę i mi pilot nie potrzebny:P
    Ile żył ma żył żółty s video? Kupie chyba 3x chinch przetnę go na pół i nadsztukuje..

Kiedyś podłączałem siostrze pegazusa i tam był żółty video i czerwony audio, ale kabel miał ok 0.5m i postanowiłem zamienić go innym dłuższym audio. Czerwony do czerwonego, a biały jako zamiennik żółtego i nie podziałało...

0
  • #4 07 Sie 2012 22:30
    mihal2002
    Poziom 43  

in2dex napisał:
    Kiedyś podłączałem siostrze pegazusa i tam był żółty video i czerwony audio, ale kabel miał ok 0.5m i postanowiłem zamienić go innym dłuższym audio. Czerwony do czerwonego, a biały jako zamiennik żółtego i nie podziałało...

Bo trzeba mieć pojęcie w tym cosię robi.
    in2dex napisał:
    Ile żył ma żył żółty s video?

Kolego jedną i ekran!!!

0
  • #5 08 Sie 2012 11:39
    in2dex
    Poziom 10  

Nie ma co się unosić. Jak ktoś chce się powymądrzać to niech napisze książkę.

Dołączam schemat. Czy można zmostkować wszystkie 3 masy?

Jak wykonać taki kabel o długości 15-20m? Mam zamiar kupić kabel z obu stron 3x chinch, przeciąć go i nadsztukować. Teraz pytanie czy zwykły kabel telefoniczny spełni swoje zadanie?

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo