Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FRESCO 3000 - Pilnie potrzebuje schematu

08 Sie 2012 20:13 1713 1
  • Poziom 12  
    Witam! Jak na wstępie pilnie potrzebuje schematu elektrycznego do klimatyzacji stacjonarnej FRESCO 3000. Problem z urządzeniem jest taki że nie działa panel sterowania w kabinie. Podmieniałem płytkę na nowa i niestety bez zmian co sugeruje problem na połączeniu z zasilaniem. O dziwo agregat się załącza i cały czas pracuje i chłodzi. Wiatraki działają gdy tylko układ dostanie zasilania. Nie da się wyłączyć ani zmienić siły nawiewu. Nie świeci wyświetlacz. Cały panel jest trup. To samo jest gdy wypnę całą płytkę z kabiny. Układ nadal pracuje tak samo.
    Powtarzam nie jest to płytka ani też pilot. Zostaje problem z połączeniem i ew. Płytka przy agregacie u góry na dachu kabiny samochodu.
    Sprawa jest bardzo pilna ponieważ jutro klient musi zabrać auto.
    Z góry dzięki za pomoc.
  • Poziom 12  
    Szkoda ze nikt mi nie odpowiedział na powyższy temat ale udało się uruchomić sprzęt. Od serwisu we Wrocławiu udało mi się dostać tylko instrukcje obsługi i tylko schemat połączenia elementów. Schematu elektrycznego nadal brak ale z tego co się zorientowałem to te płytki były praktycznie bezawaryjne. Cena płytki sterującej w kabinie 350 brutto. Skraplacz 150 USD.
    Sprężarka 500 USD z ceny skraplacza i sprężarki można dostać u nich 30 % rabatu. Wiec skraplacz kosztował by ok 400 zł a Sprężarka nieco ponad 1000 zł.
    Serwis nazywa się AUTOKLIMA.