Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

tv sharp 40'' który wybrać led czy lcd

08 Sie 2012 21:44 4129 11
  • Poziom 8  
    Witam !!!

Jestem nowy na forum, więc proszę o wyrozumiałość :D

Proszę o poradę w wyborze tv, dokładnie chodzi mi firmę sharp (słyszałem że jest najlepsza) który model wybrać chodzi mi o 40'' tv, led czy lcd. Kwota którą dysponuje to plus minus 5000 zł. Tv do odbioru domowej telewizji cyfrowej (cyfta+).
  • Poziom 8  
    Oki, to muszę sprecyzować swój post:
    Telewizor będzie w salonie o wielkości 24 m kwadratowych, odległość od telewizora będzie od 3 może 4,5 metra. Zazwyczaj oglądam telewizję razem z żoną (czasem znajomi) a wiec 2 do 5 osób na wprost o telewizora. telewizor będzie stał na stoliku w kącie przy oknie (okno z prawej strony) obecnie posiadam 32 calowy telewizor LCD LG z najniższej półki, dokładnie nie wiem jaki model ;D. Przed telewizorem spędzamy kilka godzin dziennie, jakieś seriale, wiadomości(dekoder cyfry +) no i dużo filmów DVD, bluray. Czasem podłączam laptopa do telewizora przez HDMI i gram. nie mam pojęcia odnośnie co do matryc, chciałbym lepszą ;D. 3D dlaczego nie też się przyda tak samo internet. chciałbym kupić 40 calowy słyszałem że firma SHARP ma w asortymencie ciekawe telewizory, nie wiem co wybrać może PHILIPSA. Tak naprawdę czym więcej przeglądam internet, czytam tym gorzej z wyborem. cena tak naprawdę nie gra roli ;D ale fajnie by było jak bym się zamkną w 6 tysiącach POMOCY !!!!
  • Poziom 1  
  • Poziom 1  
  • Poziom 8  
    znalazłem samsunga UE40ES8000S, no i teraz nie wiem bo niestety nie mogę kupić sharpa ponieważ mieszkam w Irlandii a tutaj słabo jeżeli chodzi o wybór i serwis tej firmy :( Więc Philips albo jeżeli ten samsung daje rade to go wezmę (wygląda pięknie) pomocy !!
  • Poziom 30  
    Witam panowie...

Podłączę się pod temat ponieważ też przyczajam się na telewizor Sharpa (po opiniach w sieci) i napisie MADE IN JAPAN.

Jaki model polecacie za +/- 3 tyś zł ? Przekątna jaka by mnie interesowała to 46".

Telewizor ma służyć do oglądania programów SD oraz HD.

Dodano po 2 [minuty]:

Jak się dobiera przekątną ekranu do odległości ?

Jak wprowadziłbym "zarys" pokoju to ktoś poradziłby czy kupić 40" czy 46" ?
  • Poziom 38  
    makaronmc napisał:
    kupić 40" czy 46" ?
    Odległość od TV :?: