Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Candy CDS220 - zmywarka nie grzeje wody

pawel999x 09 Aug 2012 11:00 2782 2
Relpol
    pawel999x
    Level 11  
    Witam,
    wiem 瞠 usterki zwi您ane z zmywarkami candy by造 wielokrotnie na forum poruszane ale nie znajduje jednak rozwi您ania mojego problemu.
    W mojej zmywarce sprawa wygl康a nast瘼uj帷o:
    - zmywarka nie grzeje wody na 瘸dnym programie
    - na niekt鏎ych (nie wszystkich) programach zatrzymuje sie w po這wie zmywania, zaczyna "piszcze", nie pobiera kostki.
    Wyczyta貫m, 瞠 przyczyn mog by kondenstaory C3 i C4 znajduj帷e si w programatorze jednak wymiana ich nic nie da豉. Sprawdzi貫m ponadto przeka幡ik znajduj帷y si w programatorze, hydrostaty, grza趾, termistor i wszystko wydaje si by ok. Gdy problem pojawi si zauwa篡貫m, 瞠 jeden z kabli bi璕n帷ych od zmywarki do programatora sie przetar jednak naprawa jego nic nie da豉. Dodam, 瞠 problem z przetarciem kabla ju mia貫m wcze郾iej i wtedy polutowanie i zaizolowanie przewodu pomog這. Wie kto mo瞠 co mo瞠 by powodem tego, 瞠 zmywarka nie chce grza wody?
  • Relpol
    neous
    Level 6  
    Dzie dobry
    Te wyskoczy mi problem grzania. Wiem, 瞠 grza趾 puszcza czujnik ci郾ienia wody. Warto sprawdzi czy si nie zawiesi.
    neous
    Level 6  
    Co do grzania wody to pod陰czy貫m amperomierz w miejsce czujnika ci郾ienia i pob鏎 pr康u by. Grza趾a grza豉 do momentu nagrzania wody i si wy陰czy豉. Po czasie t woda zosta豉 wypompowana. W twoim wypadku domniemywam, 瞠 woda si znajduje w zmywarce. Warto sprawdzi styki tzw.presostat闚 - ale to ju zrobi貫. Jest jeszcze czujnik czystej wody, na kt鏎ym zbiera si osad. Ostatecznie pozostaje scalak.