Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wózek elektryczny still 20-20 brak jazdy

09 Sie 2012 11:05 3970 5
  • Poziom 8  
    Witam, przeszukałem wszystkie posty i nic nie znalazłem na temat awarii w moim wózku still r20-20 rok 1999,mianowicie po przekręceniu kluczyka uruchamia się pompa hydrauliki wciskając pedał gazu zmieniają się obroty pompy ,przygasają kontrolki jazdy ale wózek nie jedzie,wcześniej wyświetlił mi się komunikat po niemiecku i błąd (kolbebuersten fe..er 195)przestał działać sygnał,wariuje wskażnik naładowania,może ktoś podpowie mi co się dzieje,i jak to naprawić.Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Witam. Z tego co znam j. niemiecki według mnie "kolhe" - węgiel, w tym przypadku wytarte szczotki węglowe w silniku ale nie wiem czy jest to ten błąd. Powinno być napisane "kolhebuersten feler 195"
  • Poziom 10  
    195 Błąd szczotek węglowych Silnik napędowy

mogły się zawiesić - poruszaj wszystkimi

jeżeli już się skończyły to kup oryginały lub odpowiednie zamienniki (uszkodzisz wirnik i będą duże koszty)

zmień język na polski to będziesz miał łatwiej czytać błędy

A wtyczka od podłogi (pedał gazu) nie odpięła się czasem? - popraw ją
  • Poziom 8  
    dzięki kolego możesz mi wytłumaczyć jak zmienić język,ustawić zegar,odczytać błędy bardzo byłbym ci wdzięczny,wtyczka przy pedale przypięta,biorę się za przegląd szczotek może któraś jest zawieszona,dziwne jest że znikło zasilanie sygnału.pozdrawiam
  • Poziom 8  
    Witam ,koledzy może ktoś wytłumaczy mi gdzie dochodzą przewody od czujników przy silniku(każdy silnik ma po dwie wtyczki ),oraz przewody od pedału gazu.pozdrawiam
  • Poziom 8  
    Witam ,koledzy zamykam temat wózek naprawiłem przerwane ścieżki(płyta posiada ścieżki z dwóch stron uszkodzenie pod wtyczkami x53,x54) na płycie zasilającej z bespiecznikami.