Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przez 10 lat chodziła mi mastercook pfe900e,padła elektronika,co teraz kupić ?

hidenyt 09 Sie 2012 14:02 2045 7
  • #1 09 Sie 2012 14:02
    hidenyt
    Poziom 8  

Przez 10 lat chodziła mi mastercook pfe900e,padła elektronika,co teraz kupić ?
    Piorę około 2 albo 3 razy w tygodniu czyli nie tak dużo, od 2002 roku miałem mastercook pfe 900e, dziś dowiedziałem się że padł moduł elektroniczny który kosztuje 500zł, więc mi się nie opłaca, chciałbym coś do max 1000 zł.
    Rozmawiając z osobą która zajmuje się naprawami powiedział mi żebym sugerował się jedynie mastercookiem albo gorenje. Mówiłó że jak naprawia pralki to najczęściej w przypadku tych dwóch nie ma problemów. Co do firm takich jak amica i bosh lub candy to powiedział żebym o tym nie myślał. Nie mówił nic o electrolux lg aeg ani beko.

Co kupić ? W lecie trochę częściej piorę, może ze 4 razy w tygodniu ale normalnei w roku to max 2 razy na tydzień. dziękuję.

0 7
  • #2 09 Sie 2012 15:20
    morcin2
    Poziom 18  

powiec lepiej że chcesz nową pralke elktronike zawsze można obczaić

0
  • #3 09 Sie 2012 16:42
    hidenyt
    Poziom 8  

no chcę nową pralkę, napisałem właśnie dlatego, elektronika do mojej kosztuje 500zł więc się nie opłaca, dlatego zapytałem o nową pralkę (w temacie "co teraz kupić"), tylko jaką ?

0
  • #4 09 Sie 2012 19:02
    skryn
    Admin na urlopie

hidenyt napisał:
    no chcę nową pralkę, napisałem właśnie dlatego, elektronika do mojej kosztuje 500zł więc się nie opłaca, dlatego zapytałem o nową pralkę (w temacie "co teraz kupić"), tylko jaką ?

Za pięć stów się nie opłaca? To lepiej nową maszynę nieznaną zakupić?
    Czasami nie rozumiem klientów...
    Jak Ci się znudziła stara maszyna, to kup se nową. Jaką? Lotto... :)

0
  • #5 10 Sie 2012 19:50
    patryk260983
    Poziom 18  

hidenyt napisał:

Rozmawiając z osobą która zajmuje się naprawami powiedział mi żebym sugerował się jedynie mastercookiem albo gorenje. Co do firm takich jak amica i bosh lub candy to powiedział żebym o tym nie myślał. Nie mówił nic o electrolux lg aeg ani beko.

Co do gorenje - mogę się zgodzić, co do mastercook, nie znam takiej osoby, która miałaby pralkę tej firmy - stąd mało egzemplarzy trafia do serwisu.
    Amica i Candy, tez bym się w to nie pchał, mam złe wspomnienia z Amicą, znajomi z Candy. Bosch - zalezy co? Jak miał na myśli serię WAA, to zgadzam się :D
    Beko - jednorazówki, jak nawali po 2 latach (na tyle głównie przewidywana jest żywotność tych pralek), to naprawa wyniosłaby tyle, co kupno nowej, tej najtańszej ;-)
    Lg i Samsung - loteria, Electrolux - lepiej, AEG - jeszcze lepiej :-)

0
  • #6 11 Sie 2012 16:38
    zwykły człek
    Poziom 20  

Zgadzam się z patrykiem. Z tą jednak różnicą, że znam dużo osób, które mają mastercooka i są raczej zadowolone. Oczywiście nie ma firm bezawawryjnych, ale sam widzisz na swoim przykładzie, że całkiem długo Ci Twoja służyła. Możesz też sobie dokupić u nich dodatkowe 3 lata gwarancji i 5 lat masz spokoju. W tych pieniądzach powinieneś wyrwać którąś z tych: PFD-1026, PFD-1226 lub PFD-1027.

0
  • #7 24 Sie 2012 12:36
    Doradcy Amiki
    Poziom 8  

Może jednak warto przekonać się do Amiki? Jeżeli szuka Pan pralki do 1000 zł to warto poczytać o modelu i AWN 610D W niezależnym zestawieniu Top 5 pralek do 1000 zł opublikowanym przez serwis RTV-AGD portalu wp.pl zwyciężyła właśnie ta pralka.
    Przewagę nad konkurencją zapewniła jej już sama ładowność, największa wśród porównywanych modeli – bęben urządzenia Amiki może pomieścić jednorazowo aż 6 kg prania. Kolejnym ważnym elementem, okazał się dający dostęp do 15 programów panel sterowania z dużym wyświetlaczem LCD, pokazującym najważniejsze informacje na temat parametrów pracy.

Tutaj znajdzie Pan szczegóły:
    http://www.amica.com.pl/pl,produkt,navigatorplus,awn610d,696,2.html

Pozdrawiamy, Doradcy Amiki!

0
  • #8 25 Sie 2012 18:42
    patryk260983
    Poziom 18  

Doradcy Amiki napisał:

Przewagę nad konkurencją zapewniła jej już sama ładowność, największa wśród porównywanych modeli – bęben urządzenia Amiki może pomieścić jednorazowo aż 6 kg prania.

moja pralka mieści 7 kg prania (suchego!) jednorazowo, też mi technologia :D

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo