Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zmywarka ADG 7557, 4 sygnały, trzy krótki, czwarty długi

09 Sie 2012 21:25 4913 7
  • Poziom 12  
    Witam.
    Zmywarki Whirpoll nie są moją mocną stroną, i tu ja też mam problem. Mam na stole warsztatowym zmywarkę ADG 7557 moich sąsiadów, i mam kłopot. Zmywarka po uruchomieniu dowolnego programu pobiera wodę, robi 5 krótkich cykli zraszania i odpompowuje wodę, po tym daje 4 sygnały, trzy krótki, czwarty dłuższy i zakańcza cykl. Dodam, że podmieniłem pompę, grzałkę, sprawdziłem czujnik temp. oraz okablowanie. Proszę o poradę co robić.
    P.S.
    Mogę pomóc w przypadkach innych marek, tj grupa Electrolux, Liebherr, LG, Daewoo.
  • Poziom 39  
    F5 to uszkodzona / zablokowana pompa myjąca. Jeśli podmieniałeś pompę (na oryginalną) to moduł.
    Jesteś pewien że dobrze wchodzisz w program testowy? Powinien pokazać jakiś błąd przy takim zachowaniu.
  • Poziom 12  
    Program testowy - włączam program krótki (przepłukanie), wyłączam maszynę, włączam z wciśniętym startem i czekam aż będzie mrugał, puszczam i wciskam start.
    Dodam, że zmieniłem grzałkę na przepływkę od nablatówki Electroluxa (moc 1200W), pompę - najpierw Electrolux indukcyjna 120W, potem BOSH 90 W, na koniec wróciłem do oryginałów a zachowanie pozostało bez zmian.
    Zastanawia mnie gdzie ta maszynka ma hydrostat odpowiadający za odpompowanie , i czy sprawdza prądy pomp i grzałki?
  • Poziom 39  
    mpol67 napisał:
    Zastanawia mnie gdzie ta maszynka ma hydrostat odpowiadający za odpompowanie
    Jeśli nie ma na dnie pod filtrem (po prawej, czarna kratka) to nie ma w ogóle.
  • Poziom 10  
    Kolego i jak udało Ci się naprawić zmywarke? Czy jednak kupiłes inną?
    ja mam dokładnie ten sam problem i nie wiem co jest grane a jak zrobie test to miga 4 razy .
    Ma ktos może zdjecia tej zmywarki co gdzie siedzi?