Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki TV Samsung 46 - 3D ?

10 Sie 2012 11:07 3041 11
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich.
    Chcę kupić TV Samsung 46 cali 3D, lecz mam problem na który się zdecydować? ES8000 wygląda rewelacyjnie, cienka rama sprawia, że obraz wygląda jak by się wylewał ze ściany, lecz nie mam do niego przekonania, gdyż widziałem, że ludzie go nie zachwalają. Ma dużo nie potrzebnych gadżetów, typu ustawienia za pomocą ruchów rękami. Cena też jest dosyć spora, więc rodzi się pytanie, czy jest sens w niego inwestować? Czy może po prostu kupić sprawdzony UE46D6750, który jest bardzo chwalony? Doradźcie coś, może jakiś inny model, lecz tylko Samsung...
  • Poziom 11  
    Nie zachwalają to może za dużo powiedziane, popularny nadal jest, ale nie oszukujmy się za ES8000 potrzeba minimum 6500zł... Co do bardziej "zachwalanego" to sprawdź może czy Twoim oczekiwaniom sprosta ES6800, który jest stosunkowo popularny. Ma on też sporo ciekawych bajerów z tego co miałem okazję poczytać, a jego cena wynosi koło 4500zł.
  • Poziom 2  
    ES6800 - Też zwróciłem na niego uwagę. Nawet już go zamówiłem w fajnej promocji rtveuroagd z odtwarzaczem blue ray o wartości 450zł, który i tak miałem zamiar kupić. Wychodzi 4140zł to świetna cena za tę klasę i odtwarzacz samsung BD-E5500 - tak mi się wydaje... Jest teraz promocja przez internet. W sklepie stacjonarnym nie ma go w tej opcji. Wszystko wyjdzie w praniu. Dam znać jak będzie się sprawował... Teraz mam dylemat, czy dokupić przedłużenie gwarancji.
  • Poziom 11  
    Pablo1110 napisał:
    Teraz mam dylemat, czy dokupić przedłużenie gwarancji.

To zależy, jeśli często wymieniasz sprzęt ze względów technologicznych to nie warto dopłacac ;)
    Jednak jeśli liczysz na min 7-8 lat eksploatacji , to nawet warto z tą opcja rozszerzoną ochrona od przypadkowych uszkodzeń. ;)
  • Poziom 2  
    Zastanowię się jeszcze :) Dzięki za pomoc.
  • sprzedawca - konsultant
    Jeśli miałeś kasę ma ES8000 a wybrałeś ES 6800 - to zupełnie inna klasa.
    Przy zakupie sprawdź clouding.
    Ja bym sięgał po model pośredni :
    http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/85442-sa...warty-przyszlosc-smart-tv-jest-juz-teraz.html
    Ale jeszcze lepiej skorzystał z prezentacji w domu.
    I dobrałbym Panasonica do porównania Panasonica 47DT50:
    http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/83408-...najladniejszy-telewizor-w-historii-firmy.html
    Philipsa 46PFL 7007:
    http://www.hdtv.com.pl/forum/philips/85768-ph...est-otwarty-stawiamy-na-najwyzsza-jakosc.html
  • Poziom 11  
    Słyszałem, że seria 8000 to ściema??!!??. Czy coś ktoś z tego rozumie.
    A co masz na myśli ?
  • Poziom 11  
    czytałem porównanie modeli Panasonic, Sony, LG i samsung "http://hdtvpolska.com/topic/28236-mega-test-lg-led-3d-47lm765s-vs-sony-46hx850-vs-samsung-es8000-vs-panasonic-st50/"i jeśli wierzyć opiniodawcy test wypadł tak
    Cytat:
    Jak więc widać w większości przypadków w czołówce albo na pierwszym miejscu znajdował się model od Sony czyli HX850. I nie jest to żadną niespodzianką. To doskonały telewizor spełniający się zarówno podczas oglądania w dzień jak i w nocy. Jest to moim zdaniem najbardziej uniwersalny i posiadający najwięcej zalet telewizor z testowanej czwórki. Fakt, że da się w pozostałych telewizorach odszukać elementy w których Sony będzie słabszy ale ogółem to właśnie HX850 ma tych pozytywnych cech najwięcej. Dlatego też do zastosowań uniwersalnych polecam właśnie tego LCD. Do kina i wieczornych seansów plazma Panasonica będzie także bardzo dobrym wyborem. Samsung jest dla mnie mocno przereklamowany i niestety za te pieniądze oczekuję dużo lepszego obrazu i wykonania a LG i jego matryca IPS oraz technologia pasywna w ogóle do mnie nie przemawia.

Pozdrawiam
    Wg mnie jest inaczej.
    Samsung to bardzo nowoczesny telewizor w tej klasie i da się lubić ogromnej rzeszy odbiorców. Ma ogromne możliwości multimedialne.
    I zapewniam że nie pada na kolana Przed telewizorem Sony.
    Znam wile ludzi którzy kupili są bardzo zadowoleni .
    Pytanie powraca jak mantra - do czego ma być ?
    Jakie potrzeby ma realizować ?

Pismo jest cierpliwe i można opluwać co się da , rzeczywistość pokazuje zupełnie co innego.
  • Poziom 10  
    LOCOLOCO napisał:

Samsung to bardzo nowoczesny telewizor w tej klasie i da się lubić ogromnej rzeszy odbiorców. Ma ogromne możliwości multimedialne.

Koledzy. Mam problem. Kupiłem właśnie Samsunga UE46ES6890. Dźwięk telewizyjny mogę wzmocnić przez wieżę, natomiast dźwięk z podłączonego dysku, lub pamięci USB do wieży nie dochodzi. Wieża to Techniks SC-DV280 bez wejścia światłowodowego. Jednak dźwięk telewizyjny z TV idzie przez euro, a nagrany nie. Czy tak ma być?