Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z ładowaniem SE T610

21 Sty 2005 09:57 938 3
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich!!!
    Pojawił się u mnie problem z ładowaniem akumulatora tzn:
    Na włączonym telefonie i po podłączeniu ładowarki aparat nic nie pokazuje (tak jakby nie było ładowarki). Po kilkukrotnym restarcie aparatu, widać postęp ładowania na ikonce, ale po jakiś kilkunastu sekundach się zatrzymuje, i znowu restart aparatu trzeba zrobić.
    Natomiast na wyłączonym aparacie po podłączeniu ładowarki świeci dioda i pokazuje się ikona baterii ale po kilku sekundach wszystko zanika i pokazuje się znowu (i tak wkółko)

- przeczyściłem złącze
    - sprawdzałem na innej ładowarce (od T630)
    - sprawdzałem z innym akumulatorem (od T630)

Proszę pomóżcie bo nie wiem czy jest to problem z softem aparatu czy raczej sprawa zawilgocenia (aparat ma rok)

A jeśli okaże się że to zawilgocenie to co z tym zrobić?

mali
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    jezeli bedzie to zawilgocenie to wanienka i grzanko czyli standardowa procedura ;-) Ale pewnie nie masz czym zrobic wiec zostaje serwis.

Mi jednak zdaje sie, ze to moze byc wina SW

Po podlaczeniu caly czas sie swieci dioda od ladowania a na lcd sie nie pokazuje? Czy jak na lcd sie nie pokazuje to dioda tez przestaje swiecic?
  • Poziom 2  
    dokładnie tak! jak na lcd nic nie pokazuje to dioda też nie świeci

Dodano po 1 [minuty]:

to wygląda tak jakby ładowanie było przerywane i zaczynało się od nowa
  • Poziom 13  
    Też mam problem z ładowaniem. Ale zauważyłem taką ciekawostkę.
    Po włożeniu wtyczki od ładowarki czasem ładowanie zaczyna sięod razu, a czasem wcale nie ładuje. Problem jest w kontaktowaniu styków między ładowarką, a telefonem. Okazuje się, że po przeczyszczeniu styków ładowanie jest ok. Jest to jedna z wad aparatu (moim zdaniem). Przy innych telefonach nie miałem podobnego objawu.