Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung wf-r125 av - problem z drzwiczkami komunikat door pralka nie zamyka się

kmakoni 10 Sie 2012 16:51 2509 3
 • #1 10 Sie 2012 16:51
  kmakoni
  Poziom 2  

  Witam,

  Mam problem z pralką, mianowicie zaczęło się od tego, iż po skończonym praniu zamiast odblokowania się pralki i wyświetlenia komunikatu "the end" wyświetlił się komunikat "door". Ale blokada normalnie puściła i pranie dało się wyjąć. Kłopot zaczął pojawiać wraz z chęcią wstawienia następnego prania. Po włączeniu pralki od razu wyskakiwał komunikat door. Po odczekaniu jakiegoś czasu i/lub wyłączeniu pralki z kontaktu, pralka "zapominała" o komunikacie door. Niestety od wczoraj komunikatu nie zapomina - niezależnie od tego czy jest włączana czy wyłączana z prądu ciągle wyskakuje owy komunikat. Czy ma ktoś może jakieś sugestie co to może być? Programator? blokada? Może ktoś miał podobną sytuację

  0 3
 • #3 10 Sie 2012 17:26
  kmakoni
  Poziom 2  

  opamp napisał:  hmmmm a teraz widzę kolejny problem. Pewien obszar w programatorze jest okopcony, jakiś dość duży kondensator i inne mniejsze, jakiś przełącznik. Czy myślicie, że można to wylutować i będzie działać?
  Moderowany przez mrhari:

  3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum.
  Aby skorzystać z pomocy forum to należy posiadać minimum wiedzy w danym temacie. Ponieważ autor tematu tego minimum wiedzy nie posiada, to nie spełnia wymogów i dlatego temat zostaje zamknięty.

  0