Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsung wf-r125 av - problem z drzwiczkami komunikat door pralka nie zamyka się

kmakoni 10 Aug 2012 16:51 2926 3
 • #1
  kmakoni
  Level 2  
  Witam,

  Mam problem z pralką, mianowicie zaczęło się od tego, iż po skończonym praniu zamiast odblokowania się pralki i wyświetlenia komunikatu "the end" wyświetlił się komunikat "door". Ale blokada normalnie puściła i pranie dało się wyjąć. Kłopot zaczął pojawiać wraz z chęcią wstawienia następnego prania. Po włączeniu pralki od razu wyskakiwał komunikat door. Po odczekaniu jakiegoś czasu i/lub wyłączeniu pralki z kontaktu, pralka "zapominała" o komunikacie door. Niestety od wczoraj komunikatu nie zapomina - niezależnie od tego czy jest włączana czy wyłączana z prądu ciągle wyskakuje owy komunikat. Czy ma ktoś może jakieś sugestie co to może być? Programator? blokada? Może ktoś miał podobną sytuację
  Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
 • #3
  kmakoni
  Level 2  
  opamp wrote:  hmmmm a teraz widzę kolejny problem. Pewien obszar w programatorze jest okopcony, jakiś dość duży kondensator i inne mniejsze, jakiś przełącznik. Czy myślicie, że można to wylutować i będzie działać?
  Moderated By mrhari:

  3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum.
  Aby skorzystać z pomocy forum to należy posiadać minimum wiedzy w danym temacie. Ponieważ autor tematu tego minimum wiedzy nie posiada, to nie spełnia wymogów i dlatego temat zostaje zamknięty.