Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sharp lc-32 sh 130e znikające programy

11 Sie 2012 09:18 2425 2
 • Poziom 10  
  Na wstępie zaznaczam, że samodzielnie próbowałem znaleźć rozwiązanie problemu, ale nic z tego nie wyszło...

  Około miesiąca temu kupiłem (starszej osobie) wymieniony w temacie lcd. zaprogramowałem kanały i niby było wszystko OK. Do TV podłączony jest zwykly kabel antenowy z TV kablowej. Znalezione zostało 51 kanałów (analog). Po wyłączeniu TV pali się mała dioda na przednim panelu (tak jakby czuwanie). Trwa to około 90 sekund. jeśli w tym czasie tv zostanie ponownie włączony, wszystko jest OK. Jeśli natomiast po upływie tych 90 sekund dioda zgaśnie, to po ponownym włączeniu brak kanałów 50-51 oraz 1-14. Ponowna instalacja nie pomaga, niezależnie od tego czy wybiorę np. tylko kanały analogowe (cyfrowe nie sa dostępne, bo nie podpiętego dekodera) czy analog + cyfra. Zawsze znikają te same programy. Bardzo proszę o pomoc.
 • Poziom 24  
  Niektóre telewizory mają tryb / opcję "DOM" lub "SKLEP". Opcja "SKLEP" nie zapamiętuje ustawień. Sprawdź to zanim skontaktujesz się z serwisem.
 • Poziom 10  
  Temat chwilowo rozwiązany. trzeba było wyczyścić "listę kanałów serwisowych" i od początku wykonać całą instalację począwszy od wyboru języka... na razie jest ok. temat do zamknięcia !