Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaka lutownica transformatorowa do 70zł

11 Aug 2012 22:06 1864 9
  • User removed account  
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 29  
    Osobiście w pracy sporadycznie korzystam z takiego modelu lutownicy i nie narzekam. Polecam lutownice lutola.
  • Level 36  
    Tą lutownicą firmy LUTOLA o mocy 100Watt pracuję już około 30 lat i dalej sprawuje się bez zarzutu choć by już przydało się wymienić jej plastikową obudowę.
  • User removed account  
  • Moderator
    womperm wrote:
    poszukuje taniej lutownicy do zastosowań czysto amatorskich

Ej profesjonaliści, autor czasem coś lutnie, a Wy o pracy obolałej ręki, o pracy profesjonalnej, tak jakby lutownicę z ręki w czasie doby, wypuszczał jedynie podczas sikania :D

Ta lutownica jest jak najbardziej odpowiednia dla amatora. Jeśli już, to może Hot Air za skromne 2.000 zeta? :D

Jacek28 wrote:
    ten przełącznik zmiany mocy w fatalnym miejscu - mi osobiście bardzo przeszkadza, gdyż mozna przypadkiem wyłaczyć lub zmienic moc.

I co się stanie? Zabije lutującego? :D
    Ech....
  • Level 19  
    Olek II wrote:
    I co się stanie? Zabije lutującego? :D

Przeszkadza i tyle. Kilka razy już wyłączyłem przypadkiem mocniej chwytając. Pożyczyłem koledze niedawno i oddając miał te same zastrzeżenia, więc nie jestem odosobniony w tej kwestii.
  • Level 33  
    Ja polecam lutownice od zdz, wersję 100w używał najpierw mój dziadek, potem tata, teraz ja ;P czasem jednak trochę za mocna jest, weź wersję 75/45, sam sobie może taką sprawie.
  • Level 19  
    pitrala1 wrote:
    a polecam lutownice od zdz, wersję 100w używał najpierw mój dziadek, potem tata, teraz ja ;P czasem jednak trochę za mocna jest, weź wersję 75/45, sam sobie może taką sprawie.

Kupiłem niedawno ZDZ 120W, z tego względu, że ma już standardowo metalowe opaski na płaskownikach. Miałem ZDZ 45/75 i te plastiki często się topiły przy dłuższym grzaniu. Jak na razie z tej 120 jestem zadowolony i nic nie uszkodziłem mimo dużej mocy.