Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak odzyskać hasło z VoipCheap

12 Sie 2012 09:21 1067 3
  • Poziom 2  
    Witam komputerowców może mi ktoś napisze w jaki sposób mogę odzyskać hasło do konta VoipChep próbowałem wszystkich sposobów tz: poprzez opcje zapomniałem hasła i niby że przyjdzie na adres e-mail nowe hasło i nic poza tym nie ma żadnego telefonu do biura obsługi nic nie można zrobić czy to już na zawsze zostało utracone moje konto VoipCheap proszę o pomoc na adres robert.pawlik(malpa)op.pl
  • Poziom 42  
    robert.48 napisał:
    w jaki sposób mogę odzyskać hasło do konta VoipChep

Ogólnie można sprawdzić czy został podany taki e-mail jak przy rejestracji, skorzystać z pomocy technicznej - co może być trudne, ponadto odnosnie pytań o hasła należy zapoznać się z regulaminem,
    robert.48 napisał:
    proszę o pomoc na adres

odnośnie takich stwierdzeń również - nie do tego służy Forum.
  • Poziom 43  
    Sprawdź czy nowe hasło nie wylądowało w katalogu SPAM Twojej skrzynki pocztowej.
  • Poziom 2  
    Dzięki bardzo za wszystkie podpowiedzi jeszcze z tą pomocą techniczną spróbuje wszystkie inne możliwości zawiodły w spamie też nic nie było jednak założyłem drugie konto i zrobiłem to samo że zapomniałem hasła i przyszło jako spam na nowe konto tamtego w żaden sposób nie mogę odblokować zostaje jeszcze jakiś dobry program do odczytywania haseł na komputerze ale jaki bo jest ich mnogo