Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kurs programowania stron www - jaki wybrać ?

mistrzg 12 Aug 2012 11:24 1893 7
Nazwa.pl
 • #1
  mistrzg
  Level 2  
  Niedługo idę na studia i chciałbym sobie trochę dorobić na własną rękę jako programista stron internetowych. Mam podstawową wiedzę i umiejętności jeśli chodzi języki Html, Php, Css, MySql. Brakuje mi wiedzy z zakresu JavaScript. Chciałbym uzupełnić i usystematyzować wiedzę z wymienionych języków. Szukałem kursów w internecie. Wahają się w cenach pomiedzy 1000zł a 2000zł . Mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry kurs ? Może ktoś taki robił ? A może nie warto robić tylko lepiej kupić kilka dobrych podręczników ? Czekam na opinie.
 • Nazwa.pl
 • #2
  jan1996
  Level 24  
  Moim zdaniem używając tylko książek oraz internetu, chodź dobra rada od kogoś zawsze się przyda :D można się nauczyć programowania stron internetowych na bardzo wysokim poziomie. Ważną rzeczą jest w jakim kierunku chcesz pójść jako programista stron internetowych. Czy chcesz programować w dużej korporacji (tworzenie strony w zespole), tworzyć strony internetowe w 100% samodzielnie (grafika+oprogramowanie), a może robić tylko oprogramowanie. Od tego zależy wybór książek chodź pewne rzeczy trzeba opanować nie zależnie od tego co dokładnie będzie się robiło.
 • Nazwa.pl
 • #5
  tony_dev
  Level 9  
  Seria ksiąrzek Head First.
 • #6
  kasztankowa
  Level 12  
  Kursy języków... nie wiem czy to dobry pomysł. Kursy jedynie sensowne kiedy przygotowujesz się do egzaminów certyfikowanych.
  Naukę pogłębiać za pomocą tzw. manual_i np.:
  http://php.net/manual/pl/index.php
  http://www.w3.org/
  http://www.comptechdoc.org/independent/web/cgi/javamanual/
  Dodatkowo fora internetowe pytać, pytać i jeszcze raz pytać. Dobrym rozwiązaniem jest jak sobie pościągasz biblioteki jquery i staraj się sam je modyfikować. Trening czyni mistrza ;)
 • #7
  Anonymous
  Anonymous  
 • #8
  Anonymous
  Level 1