Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

kurs programowania stron www - jaki wybrać ?

mistrzg 12 Aug 2012 11:24 1878 7
 • #1
  mistrzg
  Level 2  
  Niedługo idę na studia i chciałbym sobie trochę dorobić na własną rękę jako programista stron internetowych. Mam podstawową wiedzę i umiejętności jeśli chodzi języki Html, Php, Css, MySql. Brakuje mi wiedzy z zakresu JavaScript. Chciałbym uzupełnić i usystematyzować wiedzę z wymienionych języków. Szukałem kursów w internecie. Wahają się w cenach pomiedzy 1000zł a 2000zł . Mógłby mi ktoś polecić jakiś dobry kurs ? Może ktoś taki robił ? A może nie warto robić tylko lepiej kupić kilka dobrych podręczników ? Czekam na opinie.
 • #2
  jan1996
  Level 24  
  Moim zdaniem używając tylko książek oraz internetu, chodź dobra rada od kogoś zawsze się przyda :D można się nauczyć programowania stron internetowych na bardzo wysokim poziomie. Ważną rzeczą jest w jakim kierunku chcesz pójść jako programista stron internetowych. Czy chcesz programować w dużej korporacji (tworzenie strony w zespole), tworzyć strony internetowe w 100% samodzielnie (grafika+oprogramowanie), a może robić tylko oprogramowanie. Od tego zależy wybór książek chodź pewne rzeczy trzeba opanować nie zależnie od tego co dokładnie będzie się robiło.
 • #5
  tony_dev
  Level 9  
  Seria ksiąrzek Head First.
 • #6
  kasztankowa
  Level 11  
  Kursy języków... nie wiem czy to dobry pomysł. Kursy jedynie sensowne kiedy przygotowujesz się do egzaminów certyfikowanych.
  Naukę pogłębiać za pomocą tzw. manual_i np.:
  http://php.net/manual/pl/index.php
  http://www.w3.org/
  http://www.comptechdoc.org/independent/web/cgi/javamanual/
  Dodatkowo fora internetowe pytać, pytać i jeszcze raz pytać. Dobrym rozwiązaniem jest jak sobie pościągasz biblioteki jquery i staraj się sam je modyfikować. Trening czyni mistrza ;)
 • #7
  User removed account
  User removed account  
 • #8
  User removed account
  Level 1