Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki 5.1 Logitech, a Ipod i karta dźwiękowa SB ...

trong498 12 Sie 2012 21:51 939 1
  • #1 12 Sie 2012 21:51
    trong498
    Poziom 1  

Witam! Mam problem, mianowicie: kupiłem sobie głośniki 5.1 firmy Logitech model x-530 i chciałbym je podłączyć pod Ipoda. Czy jest inna możliwość niż tylko przejściówka z 5.1 na mini jacka i podłączenia do Ipoda ? Nie jestem pewien, ale myślałem nad tym ostatnio i doszedłem do wniosku, iż jakbym dokupił jeszcze kartę dźwiękową: Creative X-Fi SB Surround 5.1 Pro ( zasilana przez port USB ) i do tego podłączył Ipoda i głośniki to by działało to dobrze i dźwięk byłby przestrzenny, a nie jednakowy dźwięk na wszystkich głośnikach. Czy dobrze myślę ? Wiem, że tę kartę trzeba podłączyć do komputera przez kabel USB, żeby była zasilana, ale czy pociągnie ta karta jeżeli mam taką wtyczkę do kontaktu, gdzie wpina się kabel USB ? Czy musi jednak być podłączona do komputera, bo zainstalowane muszą być sterowniki ? Proszę o odpowiedź, ponieważ bardzo mi na tym zależy. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam, Dominik.

0 1
  • #2 12 Sie 2012 23:46
    kozik3
    Poziom 16  

W wtyczce do kontaktu o której wspominasz to tylko zasilanie - ładowarka - tak tego nawet nie próbuj podłączać :) Nic z tego nie będzie. Jeżeli ma to służyć do słuchania muzyki to i tak przestrzennego dźwięku nie będzie no nie ? Myślałeś o tym ?

0