Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

sony dr-bt22a - D德iek w s逝chawkach bluetooth przerywa

12 Sie 2012 22:40 8862 4
  • Poziom 18  
    Mam s逝chawki sony dr-bt22a i od pewnego czasu dzwiek puszczany z laptopa strasznie na nich przerywa, natomiast d德iek z kom鏎ki idzie rewelacyjnie.
    Pr鏏owa貫m juz r騜nych software-闚 do bluetooth ale nie przynosza rezultatu.
    Jak pod陰cze sie w trybie s逝chawki-mikrofon to nie przerywa, ale nie idzie s逝cha tak kiepskiego dzwieku.
    Wydaje mi sie 瞠 bufor nie wyrabia, tylko dlaczego wyrabia wczesniej, a teraz nagle co si zepsu這?
    Ostatnio zmieni貫m opcje na d德iek 鈔edniej jako軼i i przerwy w transmisji wystepuja rzadziej.
    Co mog z tym zrobi?
  • Poziom 39  
    Na pocz徠ek spr鏏uj wy陰czy wifi w laptopie :)
  • Poziom 18  
    Oj wydaje mi si, 瞠 to nie jest przyczyn.
    Czyta貫m o tym w sieci i ju pr鏏owa貫m.

Znalaz貫m na to jeden myk: 陰cze s逝chawki przez bluetooth ale w trakcie grania muzyki i idzie bezproblemowo.
    Natomiast jak najpierw si po豉cze, a p騧niej odpal np. winampa, to przerywa.
  • Poziom 10  
    Mam dok豉dnie to samo ze s逝chawkami Nokia BH-103 (i stacjonarnym komputerem z Windows 7). Z tym, 瞠 niestety ju nie pomaga myk z kolejno軼i w陰czania :( . Co ciekawe niedawno jeszcze dzia豉這 ok.

Wydaje si, 瞠 problem le篡 w sterownikach. Widz, 瞠 cz瘰to by造 problemy z ponownym w陰czeniem raz zainstalowanych s逝chawek. Teraz dla odmiany s逝chawki po w陰czeniu rozpoznawane s prawid這wo, ale przerywa d德i瘯...
  • Poziom 11  
    Witam!

U mnie pomog這 jak poni瞠j na screenie:

Prawy przycisk myszy na ikonk d德i瘯u w tray'u --> D德i瘯 przestrzenny ustawi na " Windows Sonic dla s逝chawek" lub inny dost瘼ny d德i瘯 przestrzenny iny ni "wy陰cz" w tym menu.

S逝chawki Sony DR-BT50, Windows 10 Home,

Pozdrawiam :)