Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner czy stacja dokująca? Co pod iphona?

scirocco 13 Sie 2012 11:55 960 2
  • #1 13 Sie 2012 11:55
    scirocco
    Poziom 11  

Witam. Szukam czegoś do nagłośnienia niewielkiego pokoju. Źródłem dźwięku będzie głównie Iphone. Wydawało mi się że rozwiązanie jest jedno - stacja dokująca ale czytam, szukam i zdaje się że amplituner też nieźle obsługuje iphona. Jeśli ktoś przegryzł już podobny temat proszę o sugestie. Skłaniam się ku urządzeniu stereo (nie kino), z wbudowanym FM, może radiem internetowym, mile widziana obsługa Air Play. Jeśli chodzi o jakość dźwięku to nie mam wygórowanych wymagań. Klasa cenowa - 2000zł.

• #2 13 Sie 2012 12:02
    HeloMelo
    Użytkownik obserwowany

Witam

Za 2000zl to mozesz juz kupic cos dobrego. Ja osobiscie polecam amplituner bo te stacje to roznie z nimi bywa i czesto jest tak ze tylko iphone moze grac a co bedzie jak iphona zmieni sie na nowy model ? wtedy stacja do smieci idzie albo do lamusa a amplituner mozesz podlaczyc do wszystkiego wystarczy tylko odpowiednie koncowki miec a iphone na mini jacka takze nie widze problemu. W Allegro znalazlem AMPLITUNER DENON AVR 1312 AVR1312 3D za 1000zl + kolulmny 1000zl. Co do kolumn to juz zalezy od Ciebie czy chcesz duze kolumny czy male... w kazdym badz razie Amplituner ! te stacje to...

pozdrawiam :)

• #3 13 Sie 2012 12:14
    scirocco
    Poziom 11  

Masz rację - stacja to trochę zabawka, gadżet. Będę wobec tego szukał w amplitunerach - głośniki już mam.

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo