Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

BlackBerry 9500 - Nie włącza się.

13 Aug 2012 14:24 2250 3
  • Level 11  
    Jak ożywić tą słuchawkę? Nie reaguje na włącznik. W Destcop Menager pokazuje mi nieznane urządzenie. Jak i czym wgrać nowy soft?
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 26  
    Sprawdź napięcie baterii bo Berek powinien wystartować po włożeniu baterii.

Soft wgrasz przez BlackBerry desktop Managera, wystarczy że podłączysz telefon bez baterii i powinien zostać wykryty, dajesz aktualizuj i po rozpoczęciu wkładasz baterię i tyle.

Jeśli są problemy z komunikacją to trzeba rozebrać telefon i sprawdzić czy nie został zalany itd.

Jeśli wygląda na ok to trzeba ściągnąć ekrany i sprawdzić tor zasilania, zasilaniem zarządza układ Qualcomm PM7540 na schemacie oznaczony jako U1101.
  • Level 11  
    Ok ściągnąłem soft, zainstalowałem i nie wiem teraz jaki plik podać mu w desktop manager?
  • Level 26  
    Zrób tak: wejdź C:\Program Files\Common Files\Research In Motion\AppLoader usuń plik Vendor i uruchom Loader, podłącz telefon bez baterii i po pojawieniu się PINu klikamy dalej i instaluj.

Jeśli będziesz miał problem z loaderem to po usunięciu pliku Vendor włącz BlackBerry Desktop Managera i podłącz telefon wybierz i zaktualizuj oprogramowanie.