Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tablet - Prestigio Multipad 5080 Pro - jak przywrócić ustawienia fabryczne

13 Sie 2012 15:40 19455 9
  • Poziom 20  
    Mam problem z tabletem, gdyż zablokował się on po kilku nieudanych próbach wpisania wzoru - komunikat "zbyt wiele prób narysowania wzoru".

Nie ma tam żadnych istotnych danych i chciałbym go zresetować do ustawień fabrycznych, żeby się pozbyć tej blokady.

Macie jakieś sugestie, jak to zrobić?
  • Poziom 24  
    Zobacz czy na z tyłu tabletu nie znajduję się mały otwór z napisem reset
  • Poziom 20  
    Jest.
    Próbowałem jakoś z tym resetem kombinować ale jedynie co, to tablet się resetuje.
  • Poziom 24  
    Nie jestem pewien czy czasem nie trzeba dodatkowo nacisnąć "power" lub coś innego

• Poziom 22  
    witkor85 napisał:
    Nie jestem pewien czy czasem nie trzeba dodatkowo nacisnąć "power" lub coś innego

Skoro nie jesteś pewien, to nie doradzaj. Chyba, że chcesz nabić tylko liczbę postów.

Wracając do problemu. Tego tabletu nie da się tak łatwo przywrócić do ustawień fabrycznych. Jedynym wyjściem jest reinstalacja firmware. Po tym wszystkie dane i ustawienia zostaną usunięte, więc również i ta blokada.
  • Poziom 10  
    ktoś już sobie z tym poradziłł?

• Poziom 22  
    wismarc napisał:
    ktoś już sobie z tym poradziłł?

Napisałem już, że trzeba przeinstalować firmware. Po tym zabiegu tablet jest jak nowy, czyli wszystko jest usuwane.
  • Poziom 10  
    Dołączam się do tematu.
    Mój tablet PMP5080B uruchamia się ale nie do końca (kręci się bez końca ikona ładowania systemu). Podłączenie do PC jest wykrywane przez WIN XP ale brak możliwości całkowitego załadowania systemu w tablecie powoduje że tablet nie jest poprawnie wykrywany przez PC a w związku z tym nie można załadować poprawnego sterownika. Brak sterownika powoduje że nie można załadować firmware'u do tabletu i tak w kółko.
  • Poziom 19  
    W PMP5080B hard reset zrobiłem trzymając jednocześnie VOL+ + VOL - + ON/OFF
  • Poziom 10  
    W prestigio multipad 5080 pro bez literki b na koncu oznaczenia cyfrowego rowniez dziala kombinacja vol+ vol- i klawisz power jak zobaczymy przewroconego robocika klikamy krotko power i odpala nam sie recovery.Pozniej wipe data i reboot.tablet jest jak z fabryki