Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307FL - RAdio/NAVI RT3: mam juz 3 sztuki, żadna nie działa..

blaz00 13 Sie 2012 15:47 2625 0
  • #1 13 Sie 2012 15:47
    blaz00
    Poziom 1  

Witam wszystkich fachowców
    Trafiłem na to forum za rada kolegi bo na żadnym innym a pisałem na niejednym nikt nie jest w stanie nic mi poradzic..
    Kupiłem niedawno peugeota 307 z 2006r wersja "Navteq on board" z nawigacją RT3 duzy ekran. Handlarz który je sprowadził kupił mi inne radio RT3 bo orginalne ukradli. Było z 2004r czyli nie na CAN-ie a na VAN-ie i ekran pokazywał wszystko, grało ale sie wyłaczało po chwili i pisało że błąd w aucie i sprzet bedzie działał niepoprawnie. Kupiłem inne z 2004r (nie wiedziałem wtedy o tych canach, vanach myslałem ze radio popsute) i objaw identyczny. Kupiłem więc na CAN-a z 2006r tyle że nie N3 (duży ekran) a N2 (mały ekran), nie miało więc wyjscia 2ch kabli optycznych. Na ekranie więc nic nie wyświetlało, tylko lwa i pikało co chwila, więc dałem do elektronika żeby mi przelutował z jednego z tych N3 z 2004r te kable optyczne, tak zrobił i dalej to samo. Ekran sie włacza, ale tylko lew i na dole loading, starting i tyle. Może mi poradzicie co jeszcze można z tymi radiami zrobić, co przełożyc z tych 2ch na VANie żeby to własciwe działało?

0 0
  Szukaj w 5mln produktów