Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca

stachu207 13 Aug 2012 20:02 3504 6
    stachu207
    Level 11  
    Witam po porządkach mam na sprzedaż następujące przedmioty.
    1. Głośnik HH B15L
    Głośnik zapewne pochodzi z comba basowego. Moc 100 W , impedancja 8 ohm, ostatnio testowany na wzmacniaczu 200 W w paczce 90 l gra przyzwoicie. Cena 100 zł DO NEGOCJACJI
    [Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca [Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca [Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca

2. Regent 60 +2 kolumny
    Regent 60-estradowy wzmacniacz lampowy +kolumny oryginalnie dołączane do zestawu , stan wzmacniacza bardzo dobry, 100% oryginał, stan kolumn dobry (gdzie nie gdzie otarcia skaju) głośniki które się znajdują w kolumnach to RFT L3401 12,5 W (ORGINALNE za dodatkową opłatą dorzucę jeszcze 4 takie głośniki
    z czego 2 sprawne ).Wszystko 100% sprawne. Niegdyś zestaw pracował jako nagłośnienie wokalu dla zespołu weselnego, od 15 lat stoi w pokoju. Cena 800zł do negocjacji
    [Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca [Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca [Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca [Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca [Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca

3. Unitra tosca303, unitra deck kasetowy
    Unitra tosca 303 jeden kanał często charczy, nie przestrojony, stan wizualny dobry. Deck sprawny, stan wizualny dobry. Cena za deck 15 zł, tosca 25 zł.

[Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca [Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca [Sprzedam] Regent* kolumny, głosnik HH , UNITRA tosca

Oczywiście zainteresowanym mogę przesłać dokładniejsze zdjęcia oraz udzielić więcej informacji, Na życzenie mogę wystawić aukcję na allegro, Jestem otwarty na propozycje zamiany na inny sprzęt audio . Możliwy odbiór osobisty w ścisłych okolicach Chełma (Lubelskie), jak i wysyłka pocztą, kurierem.
    Kontakt :
    mail: stachu2007(malpa)gmail.com
    gg:230851 (pisać nawet gdy niedostępny)
    PW.
    Ewentualnie posty poniżej.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    KrzysztofK
    Level 21  
    Co to za gitara basowa stoi przy regencie?
    stachu207
    Level 11  
    Jolana Proxima l-bass
    KrzysztofK
    Level 21  
    Jolana też na sprzedaż? Jeśli tak to za ile?
    stachu207
    Level 11  
    Gitara nie jest na sprzedaż.
    stachu207
    Level 11  
    Regent już sprzedany.