Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy warto narzędzia JOBIprofi?

13 Sie 2012 22:01 11541 7
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 24  
    A nie lepiej skompletować coś samemu?? Co prawda za same wkrętaki izolowane dobrej firmy (myślę o Wiha) trzeba wydać ok 200zł. Do tego szczypce (Wiha miała chyba niedawno jakąś promocje na 3 częściowy zestaw coś około 200zł) , ściągacz to raczej kiepsko zmieścić się w 400zł w jakiś dobrych firmowych narzędziach.

Popatrz jeszcze na ofertę energotytanu (sprzedają tez na alegro) mają dobre narzędzie w rozsądnych cenach, mam od nich zaciskarke do końcówek kablowych (identyczna z wyglądu i wazy tyle samo co kilka razy droższy Knipex wiec wydaje mi sie ze jest to samo tylko "bez metki:") i zaciskarkę do konektorów i jestem bardzo zadowolony. Firma ta sprowadza ponoć narzędzia dla zawodowych energetyków i ma bardzo szeroką ofertę.
  • Poziom 31  
    Ja również odnoszę wrażenie że część narzędzi z Energotytan to Knipex bez napisu .

Podejrzewam że powstają w tych samych fabrykach bo przecież Knipex też nie produkuje całego asortymentu u siebie tylko ma podwykonawców napewno.

Zestaw prezentuje się ciekawie ale w tej cenie narzędzie będą budżetowe , lepiej będzie skompletować podstawowe niezbędne narzędzia z lepszej ale też nie najdroższej marki jak chociażby Jonessway ,Stanley, Wiha czy też z Energotytan jeśli mają służyc zawodowo.
  • Poziom 31  
    Niestety teraz Stanley to większość Made In China także dobrze stwierdasz.

Tanie narzędzia są często droższe niż markowe bo trzeba kupować potem drugi raz porządniejsze :D

Ja wole mieć mniej a wysokiej jakość dlatego wybieram Knipex , Wera ,Wiha . Jedynie gdy potrzebuje jakiegoś nietypowego narzędzia "na raz do użycia" to kupuje Topex czy inny badziew.