Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LG Flatron W2252TQ - włączanie / zasilanie

14 Aug 2012 12:26 1848 1
  • Level 1  
    Mam taki sam problem jak w tym temacie który został usunięty za zły temat.

Ten problem zaczął występować 2 dni temu.

Gdy włączę monitor z listwy w której zwykle go używam to nie chce się uruchomić (listwa jest wyłączana na noc). Natomiast gdy włączę monitor w innym pokoju uruchamia się, wtedy mogę go przenieść do pokoju gdzie go używam na co dzień i działa dobrze.

Dodatkowo występuje problem z wtykiem zasilania poruszanie go powoduje wyłącznie monitora. Problem w tym, że to jest jak by poboczny problem ponieważ występuje od dłuższego czasu i nie przeszkadza w użytkowaniu porostu wystarczy nie ruszać kabli za mocno i działa ok. Natomiast problem który nęka mnie od 2 dni bezpośrednio nie wiążę się z nim ponieważ wcześniej monitor i tak by się uruchomił przy odpowiednim poruszeniu wtykiem zasilania a teraz w ogóle nie reaguje chyba ze go włączę w innym pokoju na innej fazie zasilania.

Dodatkowe obserwacje:
    - krótkie wyłączenie listwy po tym jak monitor włączy się poprawnie nie powoduje powrotu problemu przy włączeniu po tym jak dioda monitora zgasła (nie gaśnie od razu);

Pozdrawiam.
  • Level 35  
    Jeżeli będziesz podchodził do każdej usterki tak jak do tej pory, to po co Ci jakakolwiek podpowiedź. Rozbierz monitor usuń wszystkie zimne lutowania, których na skutek ruszania jest na pewno sporo. Jak to zrobisz to napisz jakie są skutki i dopiero wtedy coś doradzimy. Samą poradą nie naprawisz monitora. Jeżeli nie chce Ci się tego robić lub się nie znasz na tym, to są serwisy.