Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Computer Controls
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HHO - Wnioski po instalacji

kurpiq 20 Lis 2013 12:29 135042 271
 • #271
  _jta_
  Specjalista elektronik
  Woda jest powszechnie dostępna i tania - dużo tańsza od np. polietylenu. Podejrzewam, że polietylen byłby droższy od paliwa. Ale to nie ten temat - ten jest o HHO. Również nie w tym temacie należałoby dyskutować o zastosowaniu w samochodzie urządzenia do zgazowania nafty.

  Z zastosowaniem wody jest tak, jak w dowcipie o szukaniu zgubionych kluczy - ktoś szuka koło latarni i na pytanie czego tak szuka odpowiada, że zgubionych kluczy, a na pytanie, czy tu je zgubił - "nie, w tamtym ciemnym kącie, ale tutaj jest lepsze światło". A z wodą jest taniej...

  :arrow: saskia - Pamiętam o wulkanach i pamiętam, że ilość CO2 z wulkanów była dużo mniejsza od emitowanej przez przemysł, choć wielu pisało (i może myślało), że jest inaczej. Ale to temat nie z tego wątku (choć z tego działu) i to zostało policzone i objaśnione we właściwym wątku.
 • Computer Controls
 • #272
  saskia
  Poziom 38  
  Pisalismy i nie byly brane pod uwage ciagle wyziewy uspionych wulkanow, oraz tysiecy podwodnych ciagle wydzielajacych gazy tak jak ten malutki z filmiku ponizej.
  http://www.youtube.com/watch?v=P_kzUEjwNBc
  I dzieki tysiacom takich podwodnych wulkanow, ocean jest na powierzchni, zrodlem CO2.
  Wydziela sie z niego nadmiar CO2 ktory pochodzi z wulkanow, dlatego tez ocean nie moze pochlaniac CO2 z atmosfery, bo jest ciagle nasycany sprezonym CO2 z wulkanow. Musi oddac to CO2 na powierzchni, gdzie cisnienie jest zmniejszone, a zwiekszona objetosc CO2.