Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SagemcomHD DVR ESI88 - Pilot nie działa-uszkodzony kwarc

Artuer 15 Sie 2012 07:47 3810 6
  • #1 15 Sie 2012 07:47
    Artuer
    Poziom 9  

Witam wszystkich ludzi dobrej woli, gdyż jestem w wielkim kłopocie, a szczególnie moje dzieci, które tą drogą poznają język polski.
    Przy upadku na podłogę (z II piętra) pilota do dekoder Cyfrowego Polsatu - Sagemcom HD DVR ESI-88, uległ doszczętnemu uszkodzeniu kwarc. Wszystko inne jest w dobrym stanie, ale pilot nie działa. Bardzo proszę kogoś, kto zna symbol tego elementu o podanie mi go, bo ktoś z domowników przełączył dekoder na odbiór z kanału faworytów (ulubionych), a ponieważ nic tam nie było ustawione, dekoder przełączył się na kanał 23 i bez pilota nic nie da się zmienić. Zamówiłem nowy pilot w Polsacie, ale powiedziano mi, że muszę czekać około miesiąca. Mieszkam za granicą i to jest mój jedyny kontakt Polską. Z góry bardzo dziękuję za pomoc !!!

0 6
  • #2 15 Sie 2012 10:58
    macha
    Poziom 19  

Można podstawić kwarc z innego pilota, lub kupić sam kwarc. Może to coś da, jeśli pozostałe części są nie uszkodzone. Sprawdź też wszystkie ścieżki, czy nie ma pęknięć.
    Powodzenia.

0
  • #3 15 Sie 2012 11:29
    mihal2002
    Poziom 43  

macha napisał:
    Można podstawić kwarc z innego pilota

Ty wiesz co piszesz?! Z jakiego innego pilota? Pomyśl zanim komuś roboty narobisz!

Dodano po 1 [minuty]:

Artuer napisał:
    Zamówiłem nowy pilot w Polsacie, ale powiedziano mi, że muszę czekać około miesiąca.

Śmiechu wart ten Polsat! :D
    TU sobie zamów.

0
  • #4 15 Sie 2012 12:12
    Gothic19
    Poziom 11  

Mam drugi taki pilot z dekodera, który leży w pudełku już z rok i się kurzy, więc rozebrałem pilota, i zamieszczam foto co w nim się znajduje:

SagemcomHD DVR ESI88 - Pilot nie działa-uszkodzony kwarc

Pozdrawiam

0
  • #6 15 Sie 2012 12:48
    Gothic19
    Poziom 11  

mihal2002 napisał:
    Gothic19 napisał:
    zamieszczam foto co w nim się znajduje:

Ale na nim brak kwarcu. Odczytaj jego numer i podaj założycielowi tematu.

Nie ma nic więcej w tym pilocie, jest tylko ta jedna kość.

ABOV MC40P5004D

0
  • #7 23 Sty 2017 14:09
    Artuer
    Poziom 9  

Z Aplikacji scalaka wychodzi 3.64MHz.

0
  Szukaj w 5mln produktów