Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP Pavilion dv6 - Sterownik dźwięku - Rozdzielenie kanału Głośników / Słuchawek

Kameha 15 Sie 2012 16:58 2355 0
    Kameha
    Poziom 9  
    Witam!

Mam otóż problem z znalezieniem odpowiedniego sterownika dla mojego laptopa, posiadam dwa wyjścia OUT oraz jedno IN.
    Posiadam zestaw EasyTouch 5-1, od subwoofera odchodzi jack-o-jack który ląduje w laptopie, wszystko działa w porządku lecz jeżeli dołączę do tego w drugi slot słuchawki + mikrofon to nie mam możliwości odizolowania dźwięku na poszczególny slot.

HP Pavilion dv6 - Sterownik dźwięku - Rozdzielenie kanału Głośników / Słuchawek

Zdjęcie powyżej przedstawia sytuację gdy mam podłączone zew. głośniki 5-1 oraz słuchawki+mikrofon. Niestety obydwa urządzenia wyżej zostają podpisane pod "Słuchawki communications", a ew. dźwięki takie jak muzyka są odtwarzane na wbudowanych głośnikach.

Jedynym sposobem jest wyłączenie jednego, bądź drugiego urządzenia lecz wtedy na wszystkich wyjściach odtwarzane jest to samo (głośniki wbudowane są wyłączane w takiej sytuacji).

Próbowałem instalację sterowników HD realteka, lecz w żaden sposób nie jestem w stanie by wgrał się menadżer, który pozwalał mi na ustawienia wyjść audio. Dodam że wbudowany jest Beats Audio, lecz nie znalazłem tam opcji odpowiedzialnej za sterowanie OUT-IN.

Mój sprzęt to HP Pavilion Dv6-6030ew (Win 7 Home Premium x64).

Pozdrawiam,
    Kameha