Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

blaupunkt rcm 104 i pioneer cdx-p600

15 Sie 2012 18:49 957 8
  • Poziom 15  
    Witam
    czy da rady podłączyć radio blaupunkt rcm 104 ze zmieniarka pioneer cdx-p600?
    czytałem gdzieś na forum że jest możliwość wystarczy coś tam pozmieniać. czy to jest możliwe jeżeli tak to prosiłbym o napisanie/obrazek połączenia iso c10 z ip-bus
  • Poziom 29  
    Jeżeli czytałeś to pozmieniaj, moim zdaniem jest to niemożliwe, z względu na inne protokoły transmisji.
  • Poziom 15  
    janszy3643 napisał:
    Jeżeli czytałeś to pozmieniaj
    jak by było wszystko opisane to bym nie zakładał kolejnego tematu, tylko było napisane że " kabel wyjścia podłączyć pod AUX" a gdzie reszta kabli, jak podłączyć? dlatego was się pytam czy to jest możliwe
  • Moderator Radia Samochodowe
    Reszty bezpośrednio się nie da bo ma inny protokół transmisji do sterowania.
    No chyba że kupisz dodatkowy interfejs - typuję że w kraju go nie znajdziesz , a jak już znajdziesz to cena przewyższy cenę dedykowanej zmieniarki.
  • Poziom 29  
    Jak masz wolne 350 zł to na eBay można kupić przejściówkę
  • Poziom 15  
    janszy3643 napisał:

nie ma sensu wydawać 350zł na przejściówkę która może nie współpracować, dużo taniej wyjdzie za parę złotych kupić zmieniarkę blaupunkta.
  • Poziom 29  
    diablok6 napisał:
    janszy3643 napisał:

nie ma sensu wydawać 350zł na przejściówkę która może nie współpracować, dużo taniej wyjdzie za parę złotych kupić zmieniarkę blaupunkta.

Te parę to też będzie 200-250 chyba że "trefna".
  • Poziom 15  
    janszy3643 napisał:

Te parę to też będzie 200-250 chyba że "trefna".

od razu trefna? ja ostatnio od znajomego kupiłem zmieniarkę blaupunkta za 10zł ;D i była dobra, tylko nie potrzebnie ją sprzedałem