Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Echostar DSB-606 - Dekoder echostar jako odbiornik naziemnej telewizji.

15 Sie 2012 21:55 3762 7
  • Poziom 18  
    Witam. Mam oto taki dekoder. Czy istnieje możliwość, żeby służył jako dekoder naziemnej telewizji cyfrowej? Z tyłu ma wejście na antenę. Niestety nie wiem czy jest sens w ogóle podpinać antenę i sprawdzać, dlatego chcę się dowiedzieć. W jednym z podobnych tematów opinie były podzielone. Jedni mówili że się nie nada a drudzy, że jeżeli ma wyjście na antenę to bez problemu. Bo potrzebuje sprawdzić tylko dosłownie na moment telewizor, a nie opłaca mi się kupować dekodera naziemnej telewizji cyfrowej.
  • Poziom 31  
    Jest to tuner do TV satelitarnej. Nie to pasmo, nie ten system przekazu. Tuner do odbioru programów FTA z satelity, albo do postawienia na półce. Nic z niego nie zrobisz. Wejście antenowe ma do zupełnie innego celu. Przykro ...
  • Poziom 18  
    Hmmm a zwykła antena powinna mi wyszukać chociaż jedną stację? Telewizor szuka i nic.
  • Poziom 35  
    Jaki kolego posiadasz TV i co chcesz wyszukać za mało informacji podałeś.
  • Poziom 18  
    Mam telewizor, który chciałbym podłączyć w warsztacie. Telewizor nie sprawdzony tak więc nie wiem czy będzie mi odbierał kanały jak kupię dekoder naziemnej telewizji cyfrowej. Chciałbym podpiąć zwykłą antenę mam wystawioną lecz jest "goła" to znaczy bez podprowadzonego kabla. Nie wiem czy jest sens wyciągać kabel i podłaczyć go jak nic z tego może nie być. No i chcę się dowiedzieć czy na tej antenie bez żadnych dekoderów wyszuka mi jakiś program.
  • Poziom 27  
    dominik1996r napisał:
    Witam. Mam oto taki dekoder. Czy istnieje możliwość, żeby służył jako dekoder naziemnej telewizji cyfrowej? Z tyłu ma wejście na antenę. Niestety nie wiem czy jest sens w ogóle podpinać antenę i sprawdzać, dlatego chcę się dowiedzieć. W jednym z podobnych tematów opinie były podzielone. Jedni mówili że się nie nada a drudzy, że jeżeli ma wyjście na antenę to bez problemu. Bo potrzebuje sprawdzić tylko dosłownie na moment telewizor, a nie opłaca mi się kupować dekodera naziemnej telewizji cyfrowej.

Witaj. Powyższy odbiornik jest tylko i wyłącznie odbiornikiem satelitarnym. Opisane gniazda antenowe, służą do podłączenia naziemnej anteny do odbioru programów analogowych z nadajników naziemnych, przepuszczenie ich przez dekoder Echostar DSB-606 i podanie na TV. Do TV powyższy dekoder można połączyć z TV poprzez euroscart ( na TV dostępny na AV) lub właśnie wejście antenowe np kanał w TV 0. Na TV oglądać można programy, które zostaną podane na wejście ANT IN ( np z kablówki ).
  • Poziom 35  
    Podłącz ten TV to sprawnej anteny i się dowiesz wszystkiego.
  • Poziom 18  
    Dziękuje, zamykam.