Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaki laptop do 2000zł. z baterią umożliwiającą 6 godzin pracy?

15 Sie 2012 22:22 1233 5
  • Poziom 2  
    Witam
    Poszukuję laptopa w cenie około 2000zł, najbardziej zależy mi na baterii tak żeby trzymał te ok 5/6h bez ładowania. Poniżej zamieszczam czego bym oczekiwał:
    Procesor: najlepiej Intel, taktowanie wystarczy mi 2 x 2GHz (tylko jakiś z nowszych np. i3)
    RAM: 4GB to już chyba standard
    Dysk: co najmniej 320GB
    Grafika: tutaj w sumie bez różnicy ale żeby uciągnęła jakieś gierki, niekoniecznie na full detalach i programy graficzne np. Gimp
    Matryca: ok. 13-15cali
    Dodatkowe: fajnie jakby był już bluetooth i usb 3.0 ale jest to konieczne

Laptop będzie mi służył przede wszystkim do prac biurowych (pisanie notatek), przeglądanie internetu oraz rzadziej tworzenia stron i standardowa obróbka zdjęć.
  • Poziom 2  
    A jak z baterią? Bo nie mogę nic znaleźć na ten temat na aukcji.
  • Poziom 39  
    mass042 napisał:
    A jak z baterią? Bo nie mogę nic znaleźć na ten temat na aukcji.
    Baterie ma zwykłe, technologia BatteryLife Plus to tylko ładowanie akumulatora do 80 lub 60% pojemności, można znaleźć podobne rozwiązania u konkurencji. Nie pchałbym się jednak w Samsunga ... jedyną jego zaletą jest dostępność i cena zamienników akumulatorów. Jakość wykonania, trwałość i ceny części serwisowych są nie do przyjęcia :(
  • Poziom 2  
    Sam trochę nie jestem właśnie pewien co do samsunga, dzięki za radę. Zmieniłem przekątną na 13-15 cali bo jak oglądałem to te 13 nie są takie złe i chyba dłużej nawet trzymają na nich baterie. W każdym razie w sklepie nie potrafili mi powiedzieć ile mógłbym na takich pracować, więc czekam na wasze dalsze propozycje.