Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Goot RX-852AS - profesjonalna stacja lutownicza, cena do negocjacji.

Niuniek_84 16 Sie 2012 08:42 2109 0
  • #1 16 Sie 2012 08:42
    Niuniek_84
    Poziom 23  

Witam,

Mam na sprzedaż moją stację lutowniczą którą od bardzo dawna zachwalałem.
    Niestety wykorzystuję ją może raz w miesiącu gdy trzeba dużej mocy, albo gdy inne stacje mam zajęte. Na co dzień stacja zbiera tylko kurz.

Sprzęt jest używany, odkupiony 2lata temu z serwisu AGD gdzie więcej była przenoszona niż używana. Gdy trafiła do mnie została lekko odświeżona, tak by lepiej prezentowała się na stole :)

Kilka ciekawostek o zestawie:
    - Stacja jest wyjątkowo "piękna" w swojej brzydocie, Goot postawił na funkcjonalność i niezawodność - stąd tak kosmiczna cena tej stacji.
    - Male groty mają moc 72W i rozgrzewają się w około 7sek do temperatury pracy
    - Duże groty mają moc 150W i osiągają temperaturę pracy po około 15-20sek
    - Menu lutownicy ma dużo ustawień dzięki czemu można dostosować lutowanie pod swoje potrzeby - w moim przypadku przydawało się to.
    - stacja sama się usypia po określonym czasie, a gdy dotkniemy elementu stacja wybudza się i zaczyna grzać (działa to na spadek temperatury)
    - stacja sama się usypia w przypadku bezczynności
    - możliwość ustawienia widełek temperaturowych, a gdy przekroczy się je stacja piszczy
    - możliwość ustawienia sygnalizacji czasu lutowania - gdy za długo grzejemy element stacja piszczy
    - bardzo łatwa zmiana grotów, w kolbie jest suwak do wypychania grotów z kolby
    - bardzo długi przewód do kolby 1,5m silikonowy
    - wygodna i chłodna kolba, dopiero praca przy temp.450 rozgrzewa kolbę, ale bez problemu można ją trzymać
    - zintegrowane groty grzałka+czujnik zapewniają bardzo dobrą stabilizację temperatury lepiej nawet jak Pace z kolbą TD-100 (dlatego nie chciałem sprzedawać Goot'a)
    - bezproblemowa możliwość używania małych grotów jak i dużych
    - lutowanie oczka na przewodzie 50mm2 bez problemowe (duży szeroki grot)
    - lutowanie elementów SMD bez problemu (mały grot np. szpilka lub minifala)
    - groty spokojnie wystarczają na parę lat (rozmawiałem z inną osobą która też ma ten model)

W lutownicy nic nie było naprawiane, przerabiane itp.
    Elektronika i transformator w stanie idealnym.

Uwagi: itp.:
    - stacja przemalowana na czarno, a z prawej strony dołożony chwytak na kolbę
    - kolba lutownicza nie naprawiana, a kabel bez uszkodzeń, część chwytająca ma lekkie nadtopienie, widać na zdjęciu.
    - groty: 4szt z czego 3szt mało używane, 1szt używana przez poprzednika, lutuje dobrze, ale słabiej łapie cynę.
    - wyświetlacz: posiada drobne ryski i dużo większą widoczną na zdjęciu
    - gdy zamontujemy duży grot a jest zimny, stacja przy 80stopniach chce restertu, nie wiem czy to wada (znajomy też tak ma), podobno gdy się zmieni ustawienia to znika, ja nie próbowałem.

W sprzedaży:
    - jednostka centralna GOOT-852AS
    - kolba lutownicza
    - grot 150W szeroki RX-85 HRT-7D (najszerszy w ofercie) kupiony w Lutym 2012r. używany do 10rh kupiony za 190zł

- grot 72W minifala 3mm RX-80 HRT-3CD (minifala 3mm) kupiona w Czerwcu 2012r. używany do 4rh kupiona za 100zł
    - grot 72W szpilka zagięta RX-80 HRTLBJ kupiona w Maju 2011r. kupiona za 100zł
    - grot 72W minifala 2mm RX-80 HRT2CD była w zestawie
    - uchwyt do trzymania kolby (przykręcony do stacji)
    - przewód zasilający 230V

Link do producenta:
    http://www.renex.com.pl/pokaz_produkt.php?id=2010

Cena 900zł za całość z możliwością negocjacji (proszę śmiało pisać :)

Kontakt:
    mail: x
    gg: x (w różnych porach jestem przy komputerze)
    tel: x (może być sms) 7:00 - 23:00

Zdjęcia wykonane dziś rano - w razie potrzeby mogę dosłać w lepszej jakości.
    [Sprzedam] Goot RX-852AS - profesjonalna stacja lutownicza, cena do negocjacji. [Sprzedam] Goot RX-852AS - profesjonalna stacja lutownicza, cena do negocjacji. [Sprzedam] Goot RX-852AS - profesjonalna stacja lutownicza, cena do negocjacji. [Sprzedam] Goot RX-852AS - profesjonalna stacja lutownicza, cena do negocjacji. [Sprzedam] Goot RX-852AS - profesjonalna stacja lutownicza, cena do negocjacji. [Sprzedam] Goot RX-852AS - profesjonalna stacja lutownicza, cena do negocjacji. [Sprzedam] Goot RX-852AS - profesjonalna stacja lutownicza, cena do negocjacji. [Sprzedam] Goot RX-852AS - profesjonalna stacja lutownicza, cena do negocjacji.
    Pozdrawiam

Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).