Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung solid b2710 - Jak rozebrac

16 Sie 2012 12:55 10140 8
  • Poziom 19  
    Jak rozebrac solida b2710 ,bo głosnik nie działa.
  • Poziom 35  
    Jak dla mnie ten telefon jest nierobieralny. Mozna w niego pacnac mlotkiem, a Samsung i tak da nowa sztuke :).
  • Poziom 12  
    Na początku musisz zdjąć tą część na górze która zakrywa latarkę, ja to robiłem siłowo lekko odchylając, po tym będziesz miał dostęp do boczków które są na zatrzaskach i bez problemu je zdejmiesz, na koniec zostaje dół, tam musisz pokombinować, ciężko to zdjąć (część osłaniająca mikrofon) ale da się. Potem małe śrubki, z tego co pamiętam to krzyżaki.
  • Poziom 9  
    Uważaj bo po rozebraniu telefon straci szcelność ,trzeba z uszczelkami kombinować,
  • Poziom 12  
    --Tesla-- napisał:
    Uważaj bo po rozebraniu telefon straci szcelność ,trzeba z uszczelkami kombinować,

Tam jest jedna uszczelka, która sama się układa, nie ma problemów ze złożeniem telefonu, nie zauważyłem utraty szczelności.
  • Poziom 8  
    No tani ale dobry a jeśli chodzi o rozebranie to po co utop go jakoś i oddaj na gwarancję-podobno jest wodoszczelny więc to musi obejmować gwarancja
  • Poziom 34  
    Kolejny 'mundry' się znalazł... jakby miał gwarancje to by się nie pytał jak wymienić głośnik. Po drugie po co topić telefon, w serwisie ten model jest nierozbieralny, jeśli jest usterka której nie naprawi soft to i tak wymieniają telefon na nowy.
  • Poziom 12  
    arturszerszen5 napisał:
    utop go jakoś i oddaj na gwarancję-podobno jest wodoszczelny więc to musi obejmować gwarancja
    Nie do końca jest tak jak piszesz.

Z instrukcji b2710 jasno wynika, że to iż mogą wymienić na nowy to ich dobra wola, aczkolwiek mają podstawy do unieważnienia gwarancji, więc proszę nie wprowadzać innych użytkowników telefonów serii Solid w błąd.

Oto cześć instrukcji obsługi Solida b2710, strona 76.

Ochrona urządzenia przed wodą
    • Wilgoć i wszelkiego rodzaju płyny mogą uszkodzić części i elementy
    elektroniczne urządzenia.
    • W przypadku zmoczenia urządzenia należy wyjąć baterię, nie włączając go.
    Osuszyć urządzenie ręcznikiem i oddać do centrum serwisowego.
    • Kontakt z płynem spowoduje, że naklejka informująca o uszkodzeniach
    spowodowanych wodą zmieni kolor. Uszkodzenie urządzenia wodą może
    doprowadzić do unieważnienia gwarancji producenta.