Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia C6 łączy się z siecią komórkową zamiast z wifi

Kornelx 16 Sie 2012 15:33 3924 6
  • #1 16 Sie 2012 15:33
    Kornelx
    Poziom 6  

Posiadam telefon nokia c6. Wczoraj połączyłem się z wifi i wszedłem do sklepu nokia, a dziś łączy mi się przez internet GPRS APN. Jak to ustawić, aby łączyło się przez wifi ?

0 6
  • #2 20 Sie 2012 11:51
    qwertasdfgqwertasdfg
    Poziom 15  

Przed wyjściem w aplikację sklep uruchom połączenie z WiFi (jeśli nie jest aktywne łączy się przez to co dostępne)
    W innych aplikacjach jest opcja "zawsze pytaj" i wybierzesz to co w danej chwili jest odpowiednie.

0
  • #3 20 Sie 2012 13:01
    Kornelx
    Poziom 6  

qwertasdfgqwertasdfg napisał:
    Przed wyjściem w aplikację sklep uruchom połączenie z WiFi (jeśli nie jest aktywne łączy się przez to co dostępne)
    W innych aplikacjach jest opcja "zawsze pytaj" i wybierzesz to co w danej chwili jest odpowiednie.

Nawet jeżeli połączę się przed wejściem w aplikacje i tak łączy się przez co innego.

0
  • #4 20 Sie 2012 13:18
    rossa
    Poziom 17  

Trzeba w opcjach fabrycznej przeglądarki ustawić "zawsze pytaj" w ustawieniach polączeń.

0
  • #5 21 Sie 2012 10:26
    Kornelx
    Poziom 6  

rossa napisał:
    Trzeba w opcjach fabrycznej przeglądarki ustawić "zawsze pytaj" w ustawieniach polączeń.

A tak dokładniej jak tam wejść ?:)

0
  • #6 22 Sie 2012 00:14
    qwertasdfgqwertasdfg
    Poziom 15  

Wchodzisz w aplikację "internet"
    Klikasz przycisk po prawej u dołu
    Następnie ustawienia
    Ogólne
    Punkt dostępu
    "pytaj w razie potrzeby"

Sam mam Nokię N8 i mam wszędzie na stałe łączenie się przez sieć operatora, ale gdy najpierw włączę WiFi i dopiero później jakaś aplikację korzystającą z neta, to transfer idzie z WiFi

0
  • #7 23 Sie 2012 09:55
    Kornelx
    Poziom 6  

qwertasdfgqwertasdfg napisał:
    Wchodzisz w aplikację "internet"
    Klikasz przycisk po prawej u dołu
    Następnie ustawienia
    Ogólne
    Punkt dostępu
    "pytaj w razie potrzeby"

Sam mam Nokię N8 i mam wszędzie na stałe łączenie się przez sieć operatora, ale gdy najpierw włączę WiFi i dopiero później jakaś aplikację korzystającą z neta, to transfer idzie z WiFi

Dzięki wielkie :)

0
  Szukaj w 5mln produktów