Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

3gp na komputerze - jest tylko d德i瘯 bez obrazu.

21 Sty 2005 23:38 2264 7
  • Poziom 10  
    Witam... Przegrywam z telefonu film w 3gp na kompa i na telefonie jest obraz, a jak na kompe ogladam to jest sam dziwek bez obrazu co to moze byc?? Prosze o pomoc! I jeszcze jakis program ktory kompresuje z 3gp na avi poprosze;]
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Aby odtwarza na kompie pliki .3gp zainstaluj program Nokia Multimedia Player i po k這pocie.
    Je郵i chcesz zmieni film z .3gp na .avi polecam program 3gSauron :-) kt鏎y potrafi r闚nie z tego filmu zrobi pliki .gif
    Za陰czniki:
  • Poziom 10  
    Problem polega na tym ze mam nokia multimedia player... a filmu nie widac tylko sam dzwiek jest;/
  • Pomocny post
    Poziom 13  
    Spr鏏uj odinstalowa i zainstalowac od nowa by mo瞠 przy instalacji trzeba zaznaczyc jak捷 opcje ( juz nie pami皻am ).
    Normalnie powinno chodzi bez problemu je郵i program jest z pewnego 廝鏚豉. Chcia貫m ci przes豉 sw鎩 program Nokia Multimedia ale niestety jest za du篡 22 MB.

Pozdrawiam
  • Poziom 12  
    Problem w tym ze czasami jest sam dzwiek czasmi sam obraz. Zeby wszystko ladnie dzialalo trzeba 3gp zmienic np na avi i wtedy pojawia sie dwa pliki. Jeden z dzwiekiem i jeden z obrazem. Pozniej wystarczy polaczyc pliki w jedna calosc i po klopocie.
  • Poziom 10  
    ale jak tym programem co tu zostal podany probuje zmienic to blad wyskakuje;/ i nie moge zmienic 3gp na avi;(
  • Poziom 13  
    Wydaje mi sie wobec z tego 瞠 to co z tymi .3gp, bo je郵i ja nagrywam sobie jaki filmik ok 1.5 MB w telefonie i zrzucam na kompa a p騧niej zmieniam tym programem na .avi i dzia豉 jak ta lala to chyba ewidentnie co jest nie halo albo z tymi .3gp albo masz co z systemem na kompie.
    Ja dzia豉m na windzie XP.
    A sk康 masz telefon bo je郵i kupiony nie w salonie to mo瞠 w nim jest co z tymi .3gp Zawsze mo瞠sz zanie嗆 do serwisu i powiedziec problem w ramach gwarancji :-) chyba 瞠 tel. jest od znajomego :-)

Pozdrawiam

Dodano po 8 [minuty]:

NeOgEo_17 napisa:
    ale jak tym programem co tu zostal podany probuje zmienic to blad wyskakuje;/ i nie moge zmienic 3gp na avi;(

Podobno ten program nie za bardzo lubi pliki o du瞠j pojemno軼i.
    Na poz徠ku te pojawi sie komunikat 瞠 nie mo瞠 zamienic ale tak by這 tylko 1 raz Wczoraj zmieni貫m nim plik 1.5 MB a nagrywalem najlepszym :-) progamem do tel. Phiips CamCoder kt鏎y nie ogranicza wielko軼i filmu do 100 KB. Naprawde polecam ten program bo nawet wywali貫m ten kt鏎y mia貫m orginalnie wgrany bo juz mi niepotrzebny.

Pozdrawiam