Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Satechi Swift Bluetooth 3.0 - podręczny minigłośnik dla smartfonów

piokrza 16 Sie 2012 19:25 627 0
  • Satechi Swift Bluetooth 3.0 - podręczny minigłośnik dla smartfonówSatechi Swift to przenośny i kompaktowy głośnik wyposażony w bezprzewodową technologię łączności Bluetooth. Według zapewnień urządzenie jest przeznaczone zarówno do stosowania wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Docelowo ma ono pomóc "zamienić" telefon komórkowy lub smartfon w system muzyczny hi-fi, a dzięki wbudowanemu mikrofonowi, także udostępnić system głośnomówiący. Funkcja ta automatycznie przełącza głośnik w tryb telefonu, podczas odbierania połączenia przychodzącego.

    Swift wyposażono też w wielofunkcyjny przycisk, który umożliwi uruchomienie funkcji wybierania głosem lub funkcji Siri na iPhone 4S bez potrzeby sięgania po sam telefon, w celu wykonania lub odebrania połączenia. Głośnik wykorzystuje technologię Bluetooth 3.0, która umożliwia parowanie z iPadem, iPhonem, iPodem Touch lub każdym innym urządzeniem obsługującym ten typ łączności w zasięgu do 9 metrów.

    Głośnik zasila wbudowany akumulator zapewniający do 4 godzin obsługi trybu rozmów, 3 godziny odtwarzania muzyki lub 300 godzin w trybie stand-by. Swift Bluetooth 3.0 Portable Speaker System jest obecnie dostępny w serwisie Amazon.com za równowartość 30 dolarów amerykańskich.

    Źródło: http://www.satechi.net/index.php/satechi-swift-bt-speaker