Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

problem ze sterownikiem kamerki internetowej AC-509

atlantycki 22 Jan 2005 02:54 2246 4
    atlantycki
    Level 18  
    instalowalem kolezance kamerke firmy chyba apollo web digital camera AC-509 i mam problem ze sterownikiem , cos tam probowala wczesniej instalowac i sterownika nieda się usunąć w dodaj/usuń widnieje tam ale gdy klikam uninstall niby się odinstalowuje po czym wyskakuje komunikat "It will uninstall the driver" , a potem gry proboje wgrac nową instalkę robi sie dokladnie to samo co przy odinstalowywaniu i gdy ponawiam znow to samo i kamerka się nie instaluje ale za z błedem , gdy recznie proboje wskazac plik .inf , to albo mardzo długo instaluje sterownik , albo czasami nie widzi tych plikow inf i ogolni ejest problemowo . Wydaje mi sie ze jedyna droga to zainstalowanie instalatorem ale ten wlasnie niechce zaskoczyc , i konczy sie takim komunikatem "It will uninstall the driver" , w instrukcji producenta pisze ze najpierw instaluje sie program (driver) a potem wtylka kamerke w USB , robilem i tak i tak i zawsze ten komunikat .Teraz sciagne ten instalator na swoj komputer i zobacze jak sie zachowuje .

Dodano po 14 [minuty]:

u mnie sterownik instaluje się normalnie bez problemow , szkoda ze niemam w tej chwili tej kamerki zeby sprawdzuc czy ok :/

Dodano po 1 [minuty]:

Dodam jeszcze ze chodzi o instlacjie w XP
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    peugeot_205
    Level 11  
    a próbowałeś przywucic system, miałem taka sama sytuację u mnie pomogło przywrucenie systemu z dnia powszedniego ale moż ebyc to zbieg okoliczności. Mój kumpel też mial ten sam problem u niego natomiast pomogłosciągnięcie oprogramowania z neta w momencie gdy pojawia sie bład nic nie robił czekał aż program zakończyl swoją instalację potem wszedł w panel starowania następnie w dodaj sprzęt wybiera się opcję że urządzenie jest już podłaczone do komputera i on szuka sam jeżeli nie znajdzie to pokaże liste urządzeń a te które mają jakiś bład w działaniu zaznaczy na żółto należy wtedy wybrać te urządzenie i wtedy wybrać funkcje szukania sterownika "zalecane" jeżeli nie znajdzie to wybrac opcje połącz się z internete tylko tym razem wtedy powinien sam znajeżć sterowniki i po sprawie. Stawiam na 99% że to twój problem. Pozdrawiam
    atlantycki
    Level 18  
    Juz niewiem co tam bylo , system byl juz zasmiecony zrobilem system od nowa wszystkie pathe i sterowniki usb do plyty na poczatek dałem i sie zainstalowało bez problemow , natomiast pozniej instalujac taki kombajn HP skaner z drukarką niechciał się zainstalowac poprawnie , alno nie widzial plikow INF , albo instalowal sie z błędem , po odłaczeniu kamerki zainstalował sie poprawnie , z tymi USB same kłopoty , i teraz do konca niewiem czy jak sie podłaczy kamerke i jednoczesnie ten kobajn czy bedzie wszystko działac :( , najwyzej jeszcze mnie zawołają niemam juz pomysłow

Dodano po 3 [minuty]:

wczesniej gdy nie bylo kamerki instalwoalem wielokrotnie ten kombajn HP i nigdy instalacje nie sprawiała problemow , wszytko jak po masle z plytki ktora byla w komplecie .
    arq25
    Level 2  
    Pytanie,czy to jest XP z servis packiem 1 ?????? U mnie mam podlączone pre zeczy pod USB i nie nażekam(kamerka rownież-ale brak kombajna),może to nie wina sterow a np:plyty głownej???Może jakas "starej daty" i zabardzo niekompatybilna z usb?????
    atlantycki
    Level 18  
    mam sp1 , komp jest prawie nowy pentium 4 3.0 ghz - jeszcze gwara jest na kombajn i kamerke tez , wiec to nie problem niezgodnosci z usb 1.0 , ale byc moze powinienem sciagnac najnowsze pathe ze strony producenta :/