Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia N73-1 - Wlutowanie przycisku podgłaszania

17 Sie 2012 12:26 1020 4
  • Poziom 12  
    Witam.
    Dostałem telefon od znajomego ala serwisanta, nokie n73, lecz nie działał w niej przycisk podgłaszania. Jak rozebrałem telefon to ukazał mi się taki widok:
    widać że niema jednego styku do przycisku, da radę coś tu wykombinować? Skąd ewentualnie ciągnąc ten styk? Czy już faktycznie nie da się z tym nic zrobić?
    Obrazki zamieszczamy według tej instrukcji: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html . Proszę niezwłocznie poprawić. jever 23

Ps. zamieściłem w ten sposób ponieważ klikając na DODAJ OBRAZEK wyskakiwał komunikat, że adres jest nieprawidłowy.
  • Poziom 21  
    Sprawdzałeś czy po wlutowaniu nowego reaguje? Brakujące pole jest na sztywno zwarte poprzez switch z drugim. Jeżeli nie będzie działało daj znać to zrobimy obejście.
  • Poziom 12  
    Czyli mam rozumieć, że to działa w taki sposób? Sory jeśli maluje tu jakieś bazgroły.
    niestety tej czwartej nogi niema do czego przylutować. Próbowałem do tych sąsiednich lutów ale telefon świruje po wcisnięciu przycisku podgłaszania.
  • Pomocny post
    Poziom 21  
    Dokładnie tak jak narysowałeś. Nóżki gdzie brakuje pola lutowniczego nigdzie nie podłączaj. Postaraj się ją jedynie ustabilizować i jednocześnie wzmocnić cały przycisk (np. masą klejącą).