Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

NOKIA 3510i i kabelek do komputera

staranny_1 22 Sty 2005 04:24 827 3
  • #1 22 Sty 2005 04:24
    staranny_1
    Poziom 2  

Witajcie.
    Pożyczyłem sobie kabelek do NOKII 3510i, zainstalowałem program OXYGENE PHONE MANAGER ver: 2.4 i próbowałem zrzucić z komputera dzwonki + tapety i...niestety dzieją się teraz cuda z telefonem:-(
    Mało, że nie mogłem nic wgrać, to jeszcze kiedy wchodzę w menu dźwięki telefon gaśnie, by po chwili powrócić do pierwszego ekranu. Automatycznie nie mogę skorzystać ze zmiany profili ustawień bo dzieje się to samo :-(
    Proszę o radę i pomoc. Może wgranie nowego softu coś tu pomoże bo mam: V 04.01. Albo gdzie można GO ewentualnie odszukać na necie i jak przez kabelek wgrać...?!
    Pozdrawiam wszystkich chętnych z poradami :-)

----------------------------------------------

Dowiedziałem się, że jakiś zły dzwonek mógł się wgrać do menu telefonu...! Czy to możliwe? A jeżeli tak, to jak tą operację odwrócić?
    Proszę o pomoc

Połączone przez Moderatora

0 3
  • #2 24 Sty 2005 12:45
    zaklad
    Poziom 15  

Siema!
    Również mam Nokie 3510i. Wiem ze oxygen zaraz po wykryciu telefonu robi kopię zapasową wszystkich danych z aparatu. Proponuję wieć załadować dane z kopii do telefonu. Jeśli nie pomoże sproboj wyrzucic wszystkie dzwonki z telefonu...za pomocą oxygena oczywiście. Chyba ze oxygen tez nie chce współpracować... wdety skorzystaj z programu MobiMB czy jakos tak. Powinno pomóc :]

0
  • #3 26 Sty 2005 18:06
    staranny_1
    Poziom 2  

Dziękuję jedynemu Gościowi, który odpowiedział na mojąprośbę :-) Reszta, jak widać ma TO gdzieć!
    Udało mi się własnie z tym uporać i wszystko gra:-) Wrzuciłem dodatkowo troszkętapet i nowych gierek! Oxygen, to świetny program pod warunkiem, ze masz odpowiedniego CRACKA!
    W razie problemów tego typu piszcie na e-mail...chętnie pomogę :-)
    Pozdrawiam!

0
  • #4 26 Sty 2005 19:05
    Kristoff10
    VIP Zasłużony dla elektroda

Gdybyś trochę poszukał na forum nie musiałbyś czekać aż ktoś Ci odpowie...

0