Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przy starcie systemu, monitor się wyłącza, pojawia się bluescreen.

18 Sie 2012 12:24 1761 3
  • Poziom 9  
    Witam wszystkich, przeszukałem wszystkie strony jakie znalazłem, ale niestety nie napotkałem konkretnej odpowiedzi na mój problem. Od pewnego czasu, podczas włączania komputera, gdy dochodzi do logo systemu (nowo postawiony Windows 7 32-bit) monitor gaśnie i przechodzi w stan STAND-BY. Jedynym lekarstwem na to jest reset, z tym że przy następnym ładowaniu systemu pojawia się BLUE SCREEN "...pchysical memory" i ładowanie do 100%. Na innych forach przeczytałem, że może to być problem ze sterownikami. Postępując wg poleceń, odinstalowałem sterowniki, następnie system zainstalował je sam. Sęk w tym, że monitor nadal gaśnie. Co prawda czasami po jakimś czasie się włącza i można korzystać normalnie. Proszę o pomoc, gdyż nie do końca orientuje się w tych sprawach.
    Sprzęt:
    Płyta: Gigabyte GA-P35-DS3L
    Procesor: Intel Dual Core E2160 1.8
    Grafika: Galaxy 8600GT
    Dysk: Samsung HD502HJ 500GB
    Zasilacz: Amacrox Warrior 400W

Z góry dziękuję za porady!
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Serwerowe OpowieściSerwerowe Opowieści
  • Poziom 9  
    Niestety nie mam możliwości sprawdzenia karty graficznej na innym komputerze, lecz nigdy nie stanowiła ona problemu. Co do programu CrystalMark, nie do końca umiem z niego korzystać. Wydaje mi się, że zrobił on ogólny skan komputera, ale nie wiem, gdzie znaleźć wyniki dotyczące dysku. Mogę liczyć na pomoc?
    Z góry dziękuję.
  • Poziom 22  
    Jeśli masz możliwość, to pożycz od kogoś dysk i postaw na nim system. Jeśli problem się nie powtórzy, to coś jest nie tak z Twoim dyskiem. Lepiej podmienić dysk z tego względu, że po zainstalowaniu systemu, wszystkie sterowniki będą "świeże" i jeśli od razu będzie obraz, to masz odpowiedź na swoje pytanie.