Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP LJ 4200dtn - Poszukuję sterowników do HP LJ 4200 pod Windows 7 64-bit

18 Sie 2012 16:30 1632 4
  • Poziom 14  
    Cześć,
    szukam sterowników do hp 4200 pod windowsa 7, mam problem z którym się męczę od 4 miesięcy, gdyż hp na stronie dało sterowniki do tejże drukarki, ale okrojoną wersję (drukuje w rozdzielczości 600dpi i do tego bardzo wolno), znalazłem inne sterowniki pod vistę 64-bit i problem z rozdzielczością znikł (drukowało w pełnej rozdzielczości 1200dpi), ale też bardzo powoli (trzeba było czekać na każdą stronę jakieś pół minuty), więc znalazłem jeszcze inne sterowniki (HP PCL 5e) też pod 64-bitowy system i nie mam problemu z szybkością drukowania (dokładnie z przesyłem danych) ale za to znowu mam rozdzielczość 600dpi, a nie 1200dpi.

Czy ktoś mógłby mi pomóc, najlepiej podać link do tych sterowników, bo już sam nie wiem jak rozwiązać ten problem.

Pozdrawiam.
  • Poziom 15  
    Link sprobuj te?

Dodano po 1 [minuty]:

i czekam na odpowiedz co z skutkiem jak taki sam dam inne rozwiazanie
  • Poziom 14  
    korzystałem z tych sterowników ;)
    to są właśnie te uniwersalne sterowniki od HP z których nie dość, że jest niska rozdzielczość to do tego powolny wydruk. :)
  • Poziom 15  
    Link zobacz te

Dodano po 48 [sekundy]:

nie instaluj moze oprogramowania jesli nie bedzie taka koniecznosc sam sterownik wyodrebnij (podmien) chyba ze nie da rady.
  • Poziom 14  
    Dzięki za odpowiedź, jeżeli chodzi o HP 4200 PS to prędkość jest w porządku, jakość 1200dpi, ale znowu jest jeszcze gorzej, bo wydruki wychodzą nie dość że lustrzane odbicie to całe czarne kartki jedynie tekst biały.
    Co z tym zrobić?
    Pozdrawiam.