Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Słuchawki bezprzewodowe cena do 200-300 zł

drval22 18 Sie 2012 20:19 1755 3
  • #1 18 Sie 2012 20:19
    drval22
    Poziom 12  

Witam!
    Interesuje mnie zakup słuchawek bezprzewodowych. Przedział cenowy 200-300 zł ale nie mam za bardzo pojęcia wypisze może od punktów moje wątpliwości, które mam nadzieję ktoś będzie w stanie rozwiać.

1. Jakość no własnie tutaj domyślam się, że na pewno ze względów technicznych będą gorsze od tych na kablu. Zastanawia mnie tylko jak bardzo bo ja nie mam jakiś wygórowanych wymagać, może żeby to trochę zobrazować mam aktualnie przewodowe Sennheiser hd 415, czy na przykład słuchawki tego typu Link SNH SENNHEISER RS 110 będą w stanie im dorównać mimo, że są bezprzewodowe ?

2. Czy takie słuchawki można normalnie podłączać tak jak przewodowe do ipada, laptopa, tv itp?

3. Co polecacie kupić ?

4. Zastanawiam się nad szkodliwością, słuchawek bezprzewodowych ale z tego co widzę działają one na falach takich jak zwykłe radio? Czyli raczej nie mają wpływu na zdrowie ?

Dziękuje z góry bardzo za pomoc :)

0 3
  • #2 18 Sie 2012 21:11
    xdf0r
    Poziom 13  

Jeśli chcesz dobre i nie drogie słuchawki (ok 100 zł) to polecam Nokia bh-503. Są one na bluetooth i nie potrzeba żadnych nadajników w przypadku telefonu czy iPada. Do komputera jeśli nie posiada bluetooth trzeba dokupić donglea ale to koszt paru zł. Bateria jest wbudowana. Ładowane zwykłą ładowarką od nokii. No i wygodne :)

0
  • #3 18 Sie 2012 21:40
    drval22
    Poziom 12  

Niestety takie rozwiązanie nie wchodzi w grę ponieważ, słucham też muzyki poprzez wieże.

0
  • #4 21 Sie 2012 02:58
    drval22
    Poziom 12  

Czy nie ma tu nikogo kto posiada słuchawki bezprzewodowe i mógłby się wypowiedzieć :> ?

0